Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

30.08.2020 Gazi Koşuşu'na Doğru

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Kaçak at değil tam yarışlarının hepsini izlediysen sonradan da gelip kazandı ve en az 5 boy fark ile kazandi büyün yarışlarını dişiler de kazanabilir niye kazanmasin
dostum kazandığı yarışların hepsi kum ayrıca vasat atlardı bu yarış çim ve çok iyi atlar var ben bugüne kadar hiç önde kaçıp gazi kazanan dişi hatırlamıyorum varsa yazın

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
dostum kazandığı yarışların hepsi kum ayrıca vasat atlardı bu yarış çim ve çok iyi atlar var ben bugüne kadar hiç önde kaçıp gazi kazanan dişi hatırlamıyorum varsa yazın
Erkek Tay Deneme derecesini gördün mu ve son 100 de bıraktı söylim Caprice vardı Bild Pilot tan sonraki en iyi 2. Derece ve bir diye ait bu derece geçen sene The Last Romance ta dişi

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Erkek Tay Deneme derecesini gördün mu ve son 100 de bıraktı söylim Caprice vardı Bild Pilot tan sonraki en iyi 2. Derece ve bir diye ait bu derece geçen sene The Last Romance ta dişi
caprice önde kaçmadı dostum benim ayrıca o yarışı 2ci olan at sheer honor uzak kazanırdı arslan birdalın denyoluğu yüzünden kaybetti saygı duyarım söylediklerine

Jiletfatih

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,451
787
113
Caprice deme :(
En sevdiğim at ve en sevdiğim jokey saçma sapan hata ile verdiler yarısı Caprice :(
Ah sheer honor ah a.birdal

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bir de Piano Sonata nin kazandığı 2017 Gazi de favori olan Perching vardı belki hatirlarsiniz çok iyi taydı sakatlandı Gazi den sonra bir daha koşamadı o da cok kuvvetli taydi

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
caprice önde kaçmadı dostum benim ayrıca o yarışı 2ci olan at sheer honor uzak kazanırdı arslan birdalın denyoluğu yüzünden kaybetti saygı duyarım söylediklerine
Caprice önde kaçtı demedim önde kaçarak Gazi yi kazanan tek safkan Inspector başka da kaçarak kazanan safkan görmedim ben ama Caprice in dişi dediğin için söyledim ve en iyi 2. Derece tüm zamanlar in onun için söyledim ve bence en zevkli Gazi yarışlarınsan biriydi o sene ama Fair Tail de güzel kazanmıştı ama Gazi kazanamayıp çok sükseli olan taylar da oldu Johny Guitar ve Trapper bunlara en güzel orneklerdir

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Caprice önde kaçtı demedim önde kaçarak Gazi yi kazanan tek safkan Inspector başka da kaçarak kazanan safkan görmedim ben ama Caprice in dişi dediğin için söyledim ve en iyi 2. Derece tüm zamanlar in onun için söyledim ve bence en zevkli Gazi yarışlarınsan biriydi o sene ama Fair Tail de güzel kazanmıştı ama Gazi kazanamayıp çok sükseli olan taylar da oldu Johny Guitar ve Trapper bunlara en güzel orneklerdir
söylediğin 2 atta efsaneydi trapper bold pilottan daha iyi attı niye bu kadar gölgesinde kaldı anlamadım 4 kere koştular 3de trapper geçti onu süloyla :)

Jiletfatih

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,451
787
113
Oslobet etkinliğe katıldınız mi?
Gaziyi kim kazanır 2 at seçme şansı var ve 25 lira veriyor

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bi de Perfect Storm vardı son koşusu Gazi olan büyük atlardan ona da yazık olmustu

Jiletfatih

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,451
787
113
Katılın bence zaten 1 gelicek diyorsunuz ve 2.secenek bile sunulmuş 25 lira bedava :)

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Bi de Perfect Storm vardı son koşusu Gazi olan büyük atlardan ona da yazık olmustu
çok büyük atlar vardı dostum populer demand ben hayatımda öyle öldürücü sprint atan at görmedim aniden hızlanıyordu senede 1 yarış koşardı problemliydi

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
arkadaşlar kafada ki 12 numara için çok iyi at diyorlar haberiniz ola