Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 6 Ay Geri Ödemesiz Kamu Kredisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
arkadaşlar belki işime yararan bir yazı olur diye 250 tane mesaji göz gezdirdim ,
250 mesajdan belki 1 tanesi işime yaradı oda sabah gazatesi ahaber videosu yayınlayan arkadaş sana teşekkür ederim kardeşim , 30 dkkam boşa gitti iyimi hep gereksiz yorumlar ve küfürler yazık bize

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
arkadaşlar belki işime yararan bir yazı olur diye 250 tane mesaji göz gezdirdim ,
250 mesajdan belki 1 tanesi işime yaradı oda sabah gazatesi ahaber videosu yayınlayan arkadaş sana teşekkür ederim kardeşim , 30 dkkam boşa gitti iyimi hep gereksiz yorumlar ve küfürler yazık bize
Kredi çıkarsa kendine optik ciden iyi bir gözlük al senin ikizler in pek tadı yok gibi bir kaç kişiyi suçlayarak yorum yapma dünden beri konu çok guzel ilerliyordu.

Arslnnnnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,016
10,549
113
Halkbankta nereden başvuru yapıyoruz bilen var mı?

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
ön başvurunuz olumlu değerlendirilmiştir lütfen gelir belgenız ve dıger belgelerınız ıle en yakın şubemıze başvurun diyorda ben öğrenciyim üniversite gelirim yok peder ne atarsa şimdi ne olacak

curvasud

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
34
28
vakıfbank destekle görüştüm.
tam net bilgi vermiyorlar ama anladığım kadırayla 3 bankanın basvurulari tek bir havuzda toplaniyor.
toplam basvurular alinip.sonuclancak.

Demirer

Üye
Yeni Üye
30
9
8
Adminler sabah sabaah mesajları okuyunca kenndi hayatımdaki haksızlık hukuksuzluğu anlattım yukarıda saygı çerçevesinde, bı mahsuru varsa silebilirim?

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Arkadaşlar az once kredi isleri ile ugrasan arkadaslarla gorustum.bu isi isi yaplar.maalesef sicili bozuk gecikmede olanlara yani eski duzen kimseye kredi cikmaz diyorlar.bosuna ugrasmayin.oyalama diyorlar

Demirer

Üye
Yeni Üye
30
9
8
Ayrıca 3 yıl halkbannkta Kobi kredileri departmanında tahsis uzman yrd olarak çalıştım. Gecikme icra varsa kredi vermezler ben de adım gibi eminim ama yine de başvuru yaptım

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Bende basvurmustum.bana da cevap gelmedi hala dunden beri.onun icin bugun sordum ben 1 sene once herseyimi temislemistim.anlayacaginiz eski duzen.odemen duzgun sicilin temiz puanin yuksekse alabilirsiniz.obur turlu benim gibi unutun krediyi

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Bu arada konu nasil acilir bilmiyorum.lunabet 3.000 telegram takipci olunca 15 cevrimsiz freebet verecekmis yuklenin

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Biraz içinizde umut olsun ona sordum buna sordum ben çalıştım bırakın bu işleri

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Biraz içinizde umut olsun ona sordum buna sordum ben çalıştım bırakın bu işleri
Yav kardesim olani söylüyorum.bende basvurdum diyorum.olmayacak ise de umut baglanmaz anlaminda bilgilendiriyorum.bu insanlar bu isten para kazaniyor.eger olacagi olsaydi hemen atlarlardi sonucta para kazaniyorlar.

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
ben öğrenciyim gelirim yok ön basvurunuz olumlu dıyor
Kardesim insallah alirsin.ama geliri olmayana nasil kredi verecek banka.bugune kadar kime vermisler.konu bile aile geliri 5000 tl nin altinda olanlara diyor.anlayacagin.ama inan inşallah alirsin

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Kredi çıkarsa kendine optik ciden iyi bir gözlük al senin ikizler in pek tadı yok gibi bir kaç kişiyi suçlayarak yorum yapma dünden beri konu çok guzel ilerliyordu.
sen yarumu yazmadan 2 dk önce onay mesajım geldi uğurlu geldin :) seninle tartismicam inşallah sanada çıkar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...