Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 6 Ay Geri Ödemesiz Kamu Kredisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,100
637
113
1-bu başlığı 3 forumda daha açtım
2-daha onay alan görmedim
3-redler var ama bazıları yanlış krediye başvurmuş
4-haberler ve açıklamalara göre çoğu insan alacak
5-bir bilgiye göre listedekiler alamayacak. verilmesi planlanan kredi tutarının 5 katı başvuru olmuş ilk günden.

red yiyen veya umarım herkese çıksın , çıkanların bilgi vermesi öncelik gibi.
dün sabah 9dan beri ziraat başvurum beklemede. dün akşam bi ara kayboldu sadece
Aradığım yorum :) eyvallah

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
A eros sen bana kufurde etmissin dostum. Neyse uc bes alisverisimiz oldu onun hatrina ses etmiyeyim :)
Ben senin hasan t olduğunu bilmiyordum ki ismin değişmiş ki o da farketmez sen küfur etmişsin benimki iade oldu diyelim doğrusu o yalnış konuşmuşsun herkese kaymışsin senle ayni fikirde olmayan

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,100
637
113
Konu nerden nereye geldi ya arkadaşlar sadece destek kredisi hakkında bilgi versek su postun altında valla bi sakin olun ya

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
Tamam eros :)
Yonetime bildirmek sartiyla sildim.mesajlarjmi gidiyorum forumdan . Cok zoruna gidipte bulmak isteyen olursa [email protected] adresim is adreside veririm ileri gitmek isteyen olursa.
Iyi forumlar
halen kendini bize adam diye pazarlıyorsun, bak hasan, Adam nedir Adamlık nedir tez zamanda sana öğretmek boynumun borcudur, insanın kutsalı ailesi ve en değerliside annesidir, seni tespit edersem evinin içine kadar gireceğim, sana senin Ailen ve Annen olduğunu hatırlatacağım, ama Adamca Alçakça değil.

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Yok yaşı 44 hakkaten de esnaf ama bu düşüncelere sahip olduğunu harbiden bilmiyordum

curvasud

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
34
28
bankadan bilgi alabilen oldumu.
veya sms gelen.

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Konuyu bozmayın gidin birbirinizi özelden kalaylayin

Farukbey07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,167
4,681
113
Dün sabahtır beri dönüş yapılmadı sinirden 3 bankayada başvurdum :D

jozebad

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
603
113
ziraatten onay alan maaş müşterisini kredi için şubeye çağırmışlar.
bankaya tek kişi aldıkları için sıranın ucu bucağı görünmüyormuş.

hem hastalık var diye kredi veriyorsun hem onay için şubeye çağırıyorsun.
allah akıl fikir versin

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,865
466
83
ziraatten onay alan maaş müşterisini kredi için şubeye çağırmışlar.
bankaya tek kişi aldıkları için sıranın ucu bucağı görünmüyormuş.

hem hastalık var diye kredi veriyorsun hem onay için şubeye çağırıyorsun.
allah akıl fikir versin
o nasil is ya madem veriyorsun hemen hesaba atmasi gerekmiyor mu simdi onaylansa siraya mi girecegiz gidip

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,369
1,186
113
Dün sabah 12 de mesaj attım vakıfbank hala sonuç yok cevap gelmedi

jozebad

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
603
113
o nasil is ya madem veriyorsun hemen hesaba atmasi gerekmiyor mu simdi onaylansa siraya mi girecegiz gidip
bazı akıl fukaraları da insanlara yalan bilgi veriyor.
red geldi onay geldi diye

ben de ihtimal vermedim. aşırı saçma olur bu şekilde.
vaka sayılarımız böyle giderse evden çıkma yasağı bile gelebilir.

jozebad

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
603
113
veya 65yaş üstü biri kredi alacak ve evden çıkma yasağı var ne yapacak

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
O normal krediye başvurmustur ondan cagirmislardir

Demirer

Üye
Yeni Üye
30
9
8
Yahu sen rezalet bir ulke dedin benim ulkeme ve Cumhurbaskanima yatacak yerin yok dedin gel bunlari acik bi meydanda soyle :)
Açık bir meydanda da söylerim, bimere de yazarım cimere de yazarım. SİFİRLadiniz mi evdeki paraları diyen insanlar, bu milletin 20 yıllık gelirini hakkını üretimini emeğini çaldı. Çalıyorlar ama çalışıyorlar dediniz. Bunu söyleyen insanlarin olduğunu bilmek midemi bulandiriyor. Bak şimdi sana bı olay anlatayim. Ben dini inanci olmayan birisiyim 30 yaşındayım. Bu senin beğendiğin hırsız cbaskani ve hükümeti beni KHK ile halkbanktaki işimden etti. Oradakiler bile şok oldu hayatımda bir kere camiye gitmisligim yoktur. fetoye yıllarca her ortamda sovmus ateist birisiyim sizin hukumetiniz cbaskaniniz ona övgüler siralarken!!!. Hakkımı mahkemelerde aradım. Olmadı. Malesef yargı kendi yargısı olduğundan en son vazgeçtim. Eyvallah dedim bir gün gelir kısa çöp uzun çöpten hakkını alır dedim. Bimere cimere 1000 e yakın kayıt bıraktım. Ve pazarlarda kıyafet satmaya başladım. Şimdi geldi pazarları kapattı, eyvallah hastalık var ama bennim de kiram var yaşlı ve hasta annem var benim hayatımı bu hale bu hükümet getirdi ve ona. Oy veren herkesin bennim hayatım üzerinde de sorumluluğu var. Kusuura bakmayın yanlış da anlamayın benim Allah inancım yok size saygı duyarım ama DOĞA hiç bir kötülüğü karşılıksız bırakmaz. Bu adamın taslanacagi günü iple çekiyorum. Trollugu bırakın hırsızı değil gariban hakkınızı memleketimizi savunun yeter gözünüzü açın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...