Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Proletarya

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,068
1,187
113
Altın neden alınmıyor kuyumcudan onu çözemedim zaten al sat yaparken kârını almıyor mu bunlar . Ne alaka
İŞ GÜ ZAR LIK NEDİR BİLİRMİSİN. KUYUMCULARİ ÜST ÜSTE KOYUP SKİCEKSİN İŞLERİNE GELDİGİ GİBİ TİPE GORE ADAMİNA GORE FİYAT CEKER BUNLAR

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,182
846
113
Arkadaşlar niye bozmaya çalışıyorsunuz dursun cebinizde ev alışverişi kiyafet harcamalarınızı yapar ödersiniz ne bu kumara atma aşkı
Kartlar gelsin asıl sen gör ortalığı, Slot pişmanlıktır, xxx sitesi slotlari berbat, zart zurt maçları şikeli falan filan konularıyla dolar. Ceplerinde para yok zaten kumara alabilecekleri 3 kuruş kredi varken rahat durmuyorlar 😆

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Karton hedap kesim tarihide degistirilemiyormus ne sikimden is buda anlamadim.benim kartim ayin 5 kesi hesap kesimi yani bekleyecem 6 sonda bozacam nidahaki aya atmasi icin

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
1720005963193.png
bende bu hatayı verip duruyor

salarda493

Kaybetmek Ìhtimali olmasaydı..Kim kumar oynardı?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
997
639
93
3D security tabi ki var sen büyük ihtimalle telefon operatörü borcu ödeyemedin onlarla anlaşmaları yok harici dilediğin gibi alışverişlerde 3D security ile kullanabilirsin masterpass alt yapısına ekleyebilirsin
Kral benim 1 kurus borcum yok 😄 bu 1.si bennkendime degil arkadasa yapiyorum onunda borcu yok mayis ayinda kazancim orda transferlerden bakabilirsin asgari ucrete calisiom

3d olayi temsilciyi aradim henuz internet alisveris aktif edilmedi kart sadexe post yapabilirsin dedigi icin soledim

Ekli dosyalar

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,536
5,551
113
Kral benim 1 kurus borcum yok 😄 bu 1.si bennkendime degil arkadasa yapiyorum onunda borcu yok mayis ayinda kazancim orda transferlerden bakabilirsin asgari ucrete calisiom

3d olayi temsilciyi aradim henuz internet alisveris aktif edilmedi kart sadexe post yapabilirsin dedigi icin soledim
borçtan kastım işte fatura ödeme bazı bankalar anlaşma yapmıyor internet alışverişi açık ben online yemekte söylüyorum, alışveriş de yapıyorum başka zaman olsa kuyumcuya koşardım şimdi mecburen ihtiyaçlar önce geliyor kumar için aceleye gerek yok 😅

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
668
329
63
7 bin alışveriş kredisi 35 bin de kredi kartı verdiler 😁 Kredi kartı ne kadar sürede ulaşıyo bilgisi olan varmı?

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,259
1,673
113

salarda493

Kaybetmek Ìhtimali olmasaydı..Kim kumar oynardı?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
997
639
93
7 bin alışveriş kredisi 35 bin de kredi kartı verdiler 😁 Kredi kartı ne kadar sürede ulaşıyo bilgisi olan varmı?
Kral ulasmasina gerek yok 50 kere yazdim son 4 hanesi hadide yaziyor ilk 2 hanesi kaliyor 00-99 arasi deneyerek gek tek bul ben 30 da buldum teslim almis hibi kullaniom bekleme bide kuryeyi

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,259
1,673
113

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,259
1,673
113

Eray06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
305
80
28
ne zaman gibi sürede verdiler? bende 2 saat önce arayıp konuştum, içine para da attın mı birde?

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Hesap kesim tarihlerine dikkat edin kartlarin sonra erkenden patlamayin bari bir ay daha keyfini surun😀

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
475
239
43
Kredi kartı geldi sanal kart oluşturup yemek siparişi vereyim dedim reddetti sadece pos cihazı geçerli sanırım. Siteler de red ediyor maalesef

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,259
1,673
113
Kredi kartı geldi sanal kart oluşturup yemek siparişi vereyim dedim reddetti sadece pos cihazı geçerli sanırım. Siteler de red ediyor maalesef
Evet o şekilde nakit çekim yok sadece tüm postlarda geçerli yani normal kullandığımız kredi kartı gibi değil sadece post alisveriş boskoyun siteye kumarı falan daha önce nasıl oynuyorsanız öyle oynayın kumarı kartları alışverişte kullanın daha ne istiyorsunuz zaten diğer türlü olsa idi nakit avans vs derken %99 ilk aydan avukatlık olur ağlar sızlar ailesinin başına bela olurdu kartı gören gökten düştü sanıyor maalesef ülkemizde yıllardır 1 gün aksatmadim 6 kart var bir defa kumbara atmadım yanlış anlaşılma olmasın kumarcinin tillahıyız cepten yedik hep veresiye değil

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,440
3,997
113
Keyfini bozup , o güzel ocakbaşı zevkini bir kenara bırakıp ATM den, beklentisi olmasa bile bir deneyelim bakalım ne olacak diyen bir şövalye araniyor🤣🤣

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...