Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,430
3,985
113
Evet o şekilde nakit çekim yok sadece tüm postlarda geçerli yani normal kullandığımız kredi kartı gibi değil sadece post alisveriş boskoyun siteye kumarı falan daha önce nasıl oynuyorsanız öyle oynayın kartları alışverişte kullanın daha ne istiyorsunuz
Tüm poslarda geçerli değil kuyumcuda olmuyor diyenler var

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,183
1,636
113
Normalde geçerli kardeş örnek bazı marketler sigara bile geçmiyor karttan biliyorsun yanındaki market geçiyor anladın mı bu kuyumcunun dallamaliğı

snopy1991

Beni gınayan benim köyneğimi giysin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
367
63
Müşteri hizmetleri ısrarla internet alışverişlerinde kullanildigini söyledi. Sanırım o da bilmiyor yelloz

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,183
1,636
113
Yaw dostum yazmayayım diyorumda sözüm meclisten dışarı yanlış anlama sana değil ortaya konuşuyorum adamın yaptığı işe bak kuyumcudan nakite çeviriyor odeyemeyeceği başına bela alacağı o kadar barizki ama paralı geçireceği 3/5 gün kumar oynayacağı bir kaç gün için yapılan akıl alır gibi değil yazık vallahi bende bilirim parasızlık nedir ama bu insanı sahada dibe batırıyor yemin ederim kredi kartsız parasız halini özler başını taşlara vurur sonunda

Ahmet2893

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
215
67
28
Beyler bynogame uzerinden yukleme yapabiliyorsunuz bilginiz olsun denedm smdi oldu

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Beyler ben kuyumcudan aldim limitim 30k idi bir tam aldim yatirim icin kumardan vazgectim aq attim altini kenara dursun

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,183
1,636
113
Beyler ben kuyumcudan aldim limitim 30k idi bir tam aldim yatirim icin kumardan vazgectim aq attim altini kenara dursun
En mantıklı olanı yaptın kardeşim İnanki akşam başını yastığa bile koyamayacaktin durduk yere 30 k gitti borclandim diye için içini yiyecekti sakın sen daha iyi bilirsin o altını annene hanımına ver varsa gözünden uzak tut kardeşim

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Kredi puanın nasıldı hacı ne kadar limit ver di
Vala benim 18 dosyam vardi hepsini kapatmistim.4/5 senedir borcum dosyam falan yok.kredi karti borcum vsr onuda taksitlendirmisim aylik 800 oduyorum .araba almayi dusunuyorum buda firsat oldu fuzenli kulanip noyumu yuklseltme pesindeyim.suanki kkb notum 1107.yapi kredi 5k limitli kredi karti vardi bide bh hadi verdi 30k bunlarla biseler yapacaz insalah

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,183
1,636
113
Vala benim 18 dosyam vardi hepsini kapatmistim.4/5 senedir borcum dosyam falan yok.kredi karti borcum vsr onuda taksitlendirmisim aylik 800 oduyorum .araba almayi dusunuyorum buda firsat oldu fuzenli kulanip noyumu yuklseltme pesindeyim.suanki kkb notum 1107.yapi kredi 5k limitli kredi karti vardi bide bh hadi verdi 30k bunlarla biseler yapacaz insalah
Düzenli kullandığında tüm kapılar açılacak daha iyi olacaksın kardeşim 4/5 kart var limitler çok yüksek sicil temiz İnanki tüm kapılar açılıyor

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Düzenli kullandığında tüm kapılar açılacak daha iyi olacaksın kardeşim 4/5 kart var limitler çok yüksek sicil temiz İnanki tüm kapılar açılıyor
Aynen oyle burda 3/5 gereksiz mileti gazliyor indanlarini hevesini kiriyor yok alacaksin bozacaksin yok oyle yapamazsin bilmem ne sanki kendileri cok matah birseymis gibi.

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Ne alaka ? Her kumarcının sonu bu çünkü
Alah alah kardesim benim sonum boyle degil belki nasil boylr kesin konusuyorsun tanimaafigin etmedgin biri hakkinda.genelleme yaparak konusuyorsun ama bos konusuyorsun.sen kendin gibi goruyorsun herkezi demeki .saygi duyarim

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,183
1,636
113
Ne alaka ? Her kumarcının sonu bu çünkü
Onun kumlarla alakası yok kardeşim irade ile alakası var 5 kartı hiç patlatmadim cepten çok verdik kaybettik ama kartlar herzaman kenarda bir güven bir defa patlatsak onlarda gider sap gibi ortada kalır insan değer mi akıl karımı her boku yerim ancak borç konusunda disiplin çok önemli tüm hayatını ya mahfedersin yada çiçek bahçesine cevirirsin bu senin elinde asla zararını görmez her zaman meyvesini yersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...