Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Adıma Şirket Açılmış

Curcuna

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,090
307
83
Beyler selamın aleyküm 1 yılda 3 kez attığım şekilde bana İngiltere'den evrak geliyor ne olduğunu da anlamıyordum taaki bugüne kadar daha önce başına gelen oldu mu nasıl bir yol izlediniz ? Sitelere kimlik falan attik zamanında acaba onla mı alakalı diye düşünüyorum.Ekli dosyayı görüntüle 619286
Hic uluslarası sirketi olan arkadasım olmamıstı sana kanka diyebilirmiyim?

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,133
791
113
Kardeşim asagida şu da yazıyor eğer 14 gün içinde dönüş sağlamazsan şirketin banka hesabını dondurulacakmış yani şirketin banka hesabı da var şirket de senin üstüne olduğu için demek ki İngilterede senin adına kurumsal bir banka hesabı da açılmış

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,946
757
113
E devlete gir önce adına şirket açılmasını kapat sonra da direkt karakola yada mahkemeye git

Desparw

Galatasaray
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,642
1,113
113
Beyler selamın aleyküm 1 yılda 3 kez attığım şekilde bana İngiltere'den evrak geliyor ne olduğunu da anlamıyordum taaki bugüne kadar daha önce başına gelen oldu mu nasıl bir yol izlediniz ? Sitelere kimlik falan attik zamanında acaba onla mı alakalı diye düşünüyorum.Ekli dosyayı görüntüle 619286
Şirketler Evi
Şirketler Evin Kendi Yolu
Araba CF 14 3UZ
T 0303 1234 500
[email protected] Twer CompaniesHouse DX 33050 Kart
www.gov.uk/companieshouse
Referansımız 14558543 Tarih 01/06/2024
YASAL BİLDİRİM ÜZERİNDEKİ ONAY BEYANI
Aşağıdaki yasal belge(ler)in aşılmış olması ve Şirketler Evi'ne teslim edilmesi gerekmektedir.
şirketiniz işlem görmedi.
10/04/2024 TARİHLİ ONAY BEYAN(LARI)
10/03/2024 tarihli önceki bildirimimizi kayıtlı işyerinize gönderdiğimiz için, süresi geçmiş belge(ler) teslim edilmedi. Belgelerin 14 gün içinde teslim edilmemesi veya şirkete yazılı olarak bildirimde bulunulmaması halinde şirketin sicilden silinmesine yol açabilecek yasal süreci (2006 Şirketler Kanunu'nda belirtildiği gibi) başlatacağımızı belirttik. hâlâ gerekliydi.
Şirketinizin kayıtlı kalmasını istiyorsanız, süresi geçmiş belgeyi/belgeleri bu bildirimden itibaren 14 gün içinde Companies House'a teslim etmeniz gerekmektedir.
"
Bu süreyi karşılayamıyorsanız, şirketinizin gerekli olduğunu yazılı olarak teyit etmeniz gerekir (yukarıdaki adrese mektup göndererek veya [email protected] adresine e-posta göndererek). Buna uymamak, yöneticilerin kovuşturulmasına, sabıka kaydına ve potansiyel olarak sınırsız para cezasına çarptırılmasına neden olabilir.
.
Şirketinizin sicilden silinmesinden memnunsanız bu bildirime yanıt vermenize gerek yoktur. Bu durumda, Londra Gazetesi'nde şirketin görevden alınmasına ilişkin bir duyuru yayınlanacaktır. Yaklaşık 2 ay sonra yeni bir duyuru yayınlanacak ve bu tarihte şirket feshedilecek ve feshedilecek. Şirketi ortadan kaldırırsak, direktör olarak kişisel yükümlülüklerinizin devam edeceğini ve şirketin banka hesaplarının dondurulacağını lütfen unutmayın.
Onay bildiriminizi, ilk seferde doğru aldığınızdan emin olmak için yerleşik kontrollere sahip Web Dosyalama hizmetimiz aracılığıyla çevrimiçi olarak gönderebilirsiniz. Hizmeti kullanabilmek için, yalnızca posta yoluyla kayıtlı ofise gönderilebilecek ve ulaşması beş gün kadar sürebilecek bir kimlik doğrulama kodu için kaydolmanız gerekir. Daha fazla bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz: www.gov.uk/companieshouse.
İngiltere'de şirketler kanunu değişiyor
v.uk/companieshouse
panies House, Ticaret ve Ticaret Bakanlığı'nın yürütme ajansıdır
Bunun sizin ve şirketiniz için ne anlama geldiğini öğrenin: changetoUKcompanylaw.campaign.gov.uk
FileOnlineGOV.UK W
VESTOR DAHA FAZLA
202403062-920240601
4608

markanen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
617
211
43
Şirketler Evi
Şirketler Evin Kendi Yolu
Araba CF 14 3UZ
T 0303 1234 500
[email protected] Twer CompaniesHouse DX 33050 Kart
www.gov.uk/companieshouse
Referansımız 14558543 Tarih 01/06/2024
YASAL BİLDİRİM ÜZERİNDEKİ ONAY BEYANI
Aşağıdaki yasal belge(ler)in aşılmış olması ve Şirketler Evi'ne teslim edilmesi gerekmektedir.
şirketiniz işlem görmedi.
10/04/2024 TARİHLİ ONAY BEYAN(LARI)
10/03/2024 tarihli önceki bildirimimizi kayıtlı işyerinize gönderdiğimiz için, süresi geçmiş belge(ler) teslim edilmedi. Belgelerin 14 gün içinde teslim edilmemesi veya şirkete yazılı olarak bildirimde bulunulmaması halinde şirketin sicilden silinmesine yol açabilecek yasal süreci (2006 Şirketler Kanunu'nda belirtildiği gibi) başlatacağımızı belirttik. hâlâ gerekliydi.
Şirketinizin kayıtlı kalmasını istiyorsanız, süresi geçmiş belgeyi/belgeleri bu bildirimden itibaren 14 gün içinde Companies House'a teslim etmeniz gerekmektedir.
"
Bu süreyi karşılayamıyorsanız, şirketinizin gerekli olduğunu yazılı olarak teyit etmeniz gerekir (yukarıdaki adrese mektup göndererek veya [email protected] adresine e-posta göndererek). Buna uymamak, yöneticilerin kovuşturulmasına, sabıka kaydına ve potansiyel olarak sınırsız para cezasına çarptırılmasına neden olabilir.
.
Şirketinizin sicilden silinmesinden memnunsanız bu bildirime yanıt vermenize gerek yoktur. Bu durumda, Londra Gazetesi'nde şirketin görevden alınmasına ilişkin bir duyuru yayınlanacaktır. Yaklaşık 2 ay sonra yeni bir duyuru yayınlanacak ve bu tarihte şirket feshedilecek ve feshedilecek. Şirketi ortadan kaldırırsak, direktör olarak kişisel yükümlülüklerinizin devam edeceğini ve şirketin banka hesaplarının dondurulacağını lütfen unutmayın.
Onay bildiriminizi, ilk seferde doğru aldığınızdan emin olmak için yerleşik kontrollere sahip Web Dosyalama hizmetimiz aracılığıyla çevrimiçi olarak gönderebilirsiniz. Hizmeti kullanabilmek için, yalnızca posta yoluyla kayıtlı ofise gönderilebilecek ve ulaşması beş gün kadar sürebilecek bir kimlik doğrulama kodu için kaydolmanız gerekir. Daha fazla bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz: www.gov.uk/companieshouse.
İngiltere'de şirketler kanunu değişiyor
v.uk/companieshouse
panies House, Ticaret ve Ticaret Bakanlığı'nın yürütme ajansıdır
Bunun sizin ve şirketiniz için ne anlama geldiğini öğrenin: changetoUKcompanylaw.campaign.gov.uk
FileOnlineGOV.UK W
VESTOR DAHA FAZLA
202403062-920240601
4608
Arabada var plaka filan off markası ne acaba

umutfalconn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,050
201
63
Kardeşim asagida şu da yazıyor eğer 14 gün içinde dönüş sağlamazsan şirketin banka hesabını dondurulacakmış yani şirketin banka hesabı da var şirket de senin üstüne olduğu için demek ki İngilterede senin adına kurumsal bir banka hesabı da açılmış
Adam yanlışlıkla zengin oluyormuş birde

Desparw

Galatasaray
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,642
1,113
113
e devlette arama yerınde bunu bulup kimliğinize ortak olamaz yetkili olamaz işaretlerini koyun ne olur ne olmaz enazından ılerıde bole bısey yasadıgınızda dersınız benım kısıtlamam var nasıl olabılırde acılır vs savunma saglarsınız sonucta kımlıklerınız 1 sıtede gezmıyor o sıte heryere satıyor

Ekli dosyalar

BonnieParker

Rus Mafyası
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,249
806
113
Banada 3 gün önce geldi aynı kağıt şuan milyarderim İngiltere de yaşıyorum yatım evim ferrarim ve rus kızlar var iyiki kimlik fotomu atmışım

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,006
250
83
yanlız şaka bi yana adam ingiltereye normal gitmek istese vize vermezler ama şuan şirketim var ayağına gidersin😆

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,732
5,556
113
yanlız şaka bi yana adam ingiltereye normal gitmek istese vize vermezler ama şuan şirketim var ayağına gidersin😆
ingiltere en zor vize veren ülkelerden şirket kurman yetmiyor rahat gidip gelmek için self sponsorship vizesi alman lazım şirkete yatırım yapman,plan bütçe hedefleri sunumu ülkenin yasalarına,mevzuatına uygunluk denetimi vs. yapıyorlar çalıştırdığın işçi sayısına göre vizenin süresi de uzuyor arkadaş bunları yapamayacağına göre gidemez kolaylıkla ingiltereye