Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Adıma Şirket Açılmış

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,133
791
113
ingiltere en zor vize veren ülkelerden şirket kurman yetmiyor rahat gidip gelmek için self sponsorship vizesi alman lazım şirkete yatırım yapman,plan bütçe hedefleri sunumu ülkenin yasalarına,mevzuatına uygunluk denetimi vs. yapıyorlar çalıştırdığın işçi sayısına göre vizenin süresi de uzuyor arkadaş bunları yapamayacağına göre gidemez kolaylıkla ingiltereye
Arkadaş yapmiyordur da belki arkadaşın adına şirketi kuranlar yapıyordur 😆

hkngrbz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
108
42
28
yıllar önce burda amazon hesabı satan arkadaşlara üzerinize şirket açarlar ingilterede evinize vergi evrağı gelince öğrenirsinzi dediğimde bana aptal muamelesi yapan amazon hesabı satan arkadaşlar ve alan arkadaş nerde tam olarak bilen var mı? dostum https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/ bu site üstünden şirketinin adını aratarak borcun var mı öğrenebilirsin,yine aynı şekilde bu siteden kapatabilirsin. nisanda açılmış bi dahaki sene nisana kadar kapatman gerek solvent değil insolvent olarak kapatacaksın.

Musafa80

🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,094
136
63
yıllar önce burda amazon hesabı satan arkadaşlara üzerinize şirket açarlar ingilterede evinize vergi evrağı gelince öğrenirsinzi dediğimde bana aptal muamelesi yapan amazon hesabı satan arkadaşlar ve alan arkadaş nerde tam olarak bilen var mı? dostum https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/ bu site üstünden şirketinin adını aratarak borcun var mı öğrenebilirsin,yine aynı şekilde bu siteden kapatabilirsin. nisanda açılmış bi dahaki sene nisana kadar kapatman gerek solvent değil insolvent olarak kapatacaksın.
Kral dm atabilir miyim sana

sanarslantas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
717
206
43
Beyler selamın aleyküm 1 yılda 3 kez attığım şekilde bana İngiltere'den evrak geliyor ne olduğunu da anlamıyordum taaki bugüne kadar daha önce başına gelen oldu mu nasıl bir yol izlediniz ? Sitelere kimlik falan attik zamanında acaba onla mı alakalı diye düşünüyorum.Ekli dosyayı görüntüle 619286
Aylik gelirin ne kadar kral🤣

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,502
14,814
113
Sirketimin başına geçmek istiyorum vize verin geleyim diye mail at. Belki yerler bedavadan İngiltere vizeni alırsın

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,987
2,761
113
çevirisi de atsaydın keşke yapay zeka programı var indirip metin haline getirip çevirisini yapabilirsin e-devletten yetkilendirmenizi kapatın ki hiçbir koşulda ıslak imzanız noter olmadan şirket de açamazlar sizi ortakda edemezler
Dost e devlet e ne yazıp çıkıyor bende kapatayım