Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Adıma Şirket Açılmış

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113

hkngrbz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
108
42
28
misal ali abbas olarak olarak arattım sadece başta çıkan sonuç şahıs sonucu,gerisi şirket,baştaki gibi çıkan sonuclara bakacaksın sadece 1726500505342.png

onur0227

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,557
1,431
113
7k dolar al şirkette çalışan olarak göster milleti oturma izni hakkı aldirirsin çok güzel keşke benimde başıma gelse

hkngrbz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
108
42
28
baya bilgilisin bu konularda helal
kral uk'de şirketim var bu şekilde benim de,yıllar önce amazon hesabı için bilgilerini veren herkese teker teker söyledim başına gelebilecekleri 300 500 lira için sen bi şey bilmiyon dediler şimdi her forumda tek tek bu olaylar çıkıyor ortaya,bu arkadaşın şansı gerçek adresini girmişler adres beyanında o sayede eve posta gelmiş,uk adresi girilseydi eve uk'nin trye pasladığı vergi cezası gelince öğrenirdi ancak

Adrenalin59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,313
534
113
bence dolandırıcılara dolandırılacak Arkadas Insallah sonu oyle olmaz: )))

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,915
3,879
113
kral uk'de şirketim var bu şekilde benim de,yıllar önce amazon hesabı için bilgilerini veren herkese teker teker söyledim başına gelebilecekleri 300 500 lira için sen bi şey bilmiyon dediler şimdi her forumda tek tek bu olaylar çıkıyor ortaya,bu arkadaşın şansı gerçek adresini girmişler adres beyanında o sayede eve posta gelmiş,uk adresi girilseydi eve uk'nin trye pasladığı vergi cezası gelince öğrenirdi ancak
knk amazon konusundada benim bildiğim çalıntı kredi kartlarıyla sipariş geçiyorlar kendilerine

hkngrbz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
108
42
28
knk amazon konusundada benim bildiğim çalıntı kredi kartlarıyla sipariş geçiyorlar kendilerine
o cc kanka düz amacon alıcı hesabı açıp cc yapıyolar onun sıkıntısı daha büyük hapse kadar gider, bunda amazon satıcı hesabı açmak için bilgilerini aldılar milletin amazonda satıcı hesabı açtılar ama kimse bu satışın vergisinin olacağına inanmadı nasıl olduysa

Doktor06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
464
193
43
Bende duyar duymaz kapattım adıma şirket ya da şirket ortağı yapamazlar artık

E devlete kısıtlama yazarak aratın ortak yetikili olunmaması seçeneğini tıklayın ekranda ki resim gibi ikisinide işaretleyin ve metni onaylayın.

Ekli dosyalar

onur0227

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,557
1,431
113
Beyler selamın aleyküm 1 yılda 3 kez attığım şekilde bana İngiltere'den evrak geliyor ne olduğunu da anlamıyordum taaki bugüne kadar daha önce başına gelen oldu mu nasıl bir yol izlediniz ? Sitelere kimlik falan attik zamanında acaba onla mı alakalı diye düşünüyorum.Ekli dosyayı görüntüle 619286
Reis içini karartmak içi. Soylemiyorum Ayno olaydan dayım 3 sene 4 ay ceza aldi

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,554
1,721
113
Oğlum bankalar az daha olsa bana vur emri çıkaracak Benim üstüme şirket açacak olan varsa gelsin tebrik edeyim :)