Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Almanya Yolcusuyum

Milito41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
574
223
43
Ben Almanya'ya gitsem 20 saat çalışsam günde gıkım çıkmaz çünkü hakkımı alicagima eminim. Burda hayatımızı zenginleri daha zengin etmek için feda ediyoruz resmen karın tokluğuna calisiyoruz

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Ben Almanya'ya gitsem 20 saat çalışsam günde gıkım çıkmaz çünkü hakkımı alicagima eminim. Burda hayatımızı zenginleri daha zengin etmek için feda ediyoruz resmen karın tokluğuna calisiyoruz
Bu dediğin kesinlikle doğru.Bizim ülke zengini daha çok zengin,fakiri daha çok fakir etme politikasıyla geçinmekte.Hiçbir çalışma alanında gariban halk çalışma hakkını alamamakta.Saat başı ücreti hiçbir kurumda doğru değil.Adam sabahlara kadar fabrikalarda en ağır işlerde çocuğunu geçindirmek için çalışıyor aldığı maaş asgari ücret.O asgari ücretin zaten yarısını oturduğu evin kirasına veriyor.Faturalar market alışverişi,okuyan çocuğu falan derken o adamın kendine fuzuli harcadığı kuruşu kalmıyor

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Yolun açık olsun dikkat et kendine oralarda kimseye karışma.

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,177
839
113
Yemin ederim senin yerinde olsam uyuyamazdim. Mutluluktan ah ulan be ahhh nasip olur mu be
En kolay yol Ankara Anlaşması ile İngiltere'ydi yılbaşında bitti. Artık kolay bir yok kalmadı. Belki bir ihtimal Suriyeliler tekrar ayaklanıp Berlin'e yürüyüşe geçerse aralarına karışıp yürümek.

edinson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
397
184
43
Kardeşim köln de SAMYA ya git benim için

son1

Tanınmış üye