Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Almanya Yolcusuyum

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Avrupaya çıkalımda tutunamazsak başkana rica ederiz forum adminliği yaparız kırmaz bizi sağolsun 😄😄😄

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Benimkiler bulgaristanda tatildeler geziolar biz eşşk gibi çalış
Dayı çalış çalış nereye kadar.Zaten trilyonluk adamsın seni sallasalar Bulgaristanın yarısını satın alırsın.Daha çalışıp para kovalıyorsun.Bırak çalışmayı git Bulgar tatlıları yesene 😄

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,985
22,573
113
Dayı çalış çalış nereye kadar.Zaten trilyonluk adamsın seni sallasalar Bulgaristanın yarısını satın alırsın.Daha çalışıp para kovalıyorsun.Bırak çalışmayı git Bulgar tatlıları yesene 😄
Varnada cok yedim yengen o yuzden götürmüyo beni

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Hayırlı olsun, güzel fırsat hayatın mutlu geçsin. Kim ne hayali varsa birgün gerçekleşsin inşallah

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Kardeşim benimde Almanyada akrabalarım felan var gitmiştim mecburi şartlardan dönmek zorunda kaldım Allah hayırlısını nasip etsin inşallah güzel bir başlangıç olur Allahın izniyle :)

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,251
4,093
113
almanya treni kalkıyor gardan ahh ahh ne ceviz kırardım beee çift çift off offf

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Herkese selamın aleyküm dostlar.Uzundur kovaladığım bir iş vardı şükür hayırlara vesile oldu.Anne tarafımın tamamı Almanyada ikamet etmekte.Hepsi Türklüğe yakışır restorant sahipleri 😄 Dayım sağolsun vesile oldu Almanyaya gidip orada kurulu bir restoranta bakacağım Allah izin verirse.Bugün pasaport ücretlerini falan hallettim yarınada randevum var nüfus müdürlüğünde 1 haftaya çıkacak inşallah pasaport.Oturum izni içinde istek yapıldı oradaki aileden birde evlilik işlemleri için bir kaç bir şey ayarladım tıkırında ilerledi.Daha önce hiç yurt dışına çıkmadım çıkan bilen dostlar varsa fikirleriniz benim için önemli dostlarım.Dil olarak çok kötü seviyedeyim nasıl olur öğrenebilir miyim ne yapılır sizlerden tavsiye bekliyorum arkadaşlar :)Ekli dosyayı görüntüle 149661
Güzel adım haytını kurtarırsın

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Kardeşim benimde Almanyada akrabalarım felan var gitmiştim mecburi şartlardan dönmek zorunda kaldım Allah hayırlısını nasip etsin inşallah güzel bir başlangıç olur Allahın izniyle :)
almanya treni kalkıyor gardan ahh ahh ne ceviz kırardım beee çift çift off offf
Güzel adım haytını kurtarırsın
Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah dostlarım.Hepiniz varolun :)

• Beğen
Tepkiler: BJK

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
İmkanım olsa 30 saniye durmam belki yıpranıcaksın ama ileride Allah nasip ederse çocuklarına rahat bir hayat yaşama imkanı sunucaksın buda sana yeterde artar zaten

cahit202020

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
127
70
28
Hayatında aldığın en doğru karar bence ama senden tek istediğim .. Bazıları gibi Almaya bitik türkiye cennet yorumları yapma ne olur , işin rast gelsin umarım bizde gidebiliriz.

mhmet02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
556
374
63
giden gidene bro insallah en iyi seviyelre gelrisn orda bizede bir san olsada gitsek

Şuayyipop

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
803
235
43
Tatil harici gitmem almanyada yaşayamam ben heyacanı olması lazım ülkenin yoksa vakit geçmez 😂

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Güzel düşünceleriniz yorumlarınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum dostlar.Allah hepinize kalbinizdekini nasip etsin inşallah

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,177
839
113
Güzel düşünceleriniz yorumlarınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum dostlar.Allah hepinize kalbinizdekini nasip etsin inşallah
Yolun açık olsun dost. Ben gitmekten vazgeçtim. TUİK araştırması fikrimi değiştirdi... Sorun bendeymiş :)

TÜİK’in gençlik araştırmasına göre gençlerin yüzde 77'si işinden, yüzde 48'i elde ettiği kazançtan memnun. Ayrıca gençlerin yüzde 47'si kendini mutlu hissediyor