Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Amaç Nedir Fenerbahçe?

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,859
15,300
113
Bazen düşünüyorum bi biz mi görüyoruz bunları acaba fener şuan 6-7 puan önde bu isyanları tabi ki yapmicakto
Garip bir durum. Mesela süper kupa maçına yabancı hakem gelmezse çıkmayiz demiş. Yabancı hakem gelse ve yenilse GS kazanırken hakem etkisi yok, bizden daha iyi oynadılar vs mi derlerdi yoksa yabancı hakemi de bağlamışlar vs mi derlerdi acaba

yokdahaneler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,146
838
113
Adamlar duayla himmetle şampiyon olduğumuzu sanıyor aw sjdjdjdjfjdkdkkf
Znkskksmsmsms bos kafaya anlatsakta anlamaz diye boşa demedim benim yazdığımdan kafasında ne kurmuş 3 temmuzdan gsnin duayla şampiyon olmasını anlayan koca yürekli insan :D :D

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Kanka GS avrupa kupası alalı 25 sene oldu farkında mısın ben daha bebeydim o sıra hayal mayal hatirliyorum gslilerin coguda görmemiştir bile onu ovundugun şey garip ve yaşın kaç bilmem ama o kadrodaki oyunculardan kaç tanesi fetodan kaçak ? Ovundugun başarı fetocilarin milattan önceki başarısı yani :D gsnin ülke puanı düşürmekten başka bı olayı yok Avrupada olsun bizim UEFA kupamiz var demekten utanmiyonuzmu cidden ben okurken utaniyorumda :D :D
E senin kaçti dediğin adamlar Türkiye'yi dünya kupasında 3.cü yaptı sadece Galatasaray kulübündemi fetocü kaçak futbolcu var git bakalım araştır ülkeye Avrupa kupası getirdinizde bizmi övünme dik bir zamanlar parasıyla milli takımda Galatasaray da oynamış futbolcular üzerinden bir camiaya ülke takımına torerist derken sen utanmiyorsan biz hiç utanmayiz rahat ol

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,859
15,300
113
Znkskksmsmsms bos kafaya anlatsakta anlamaz diye boşa demedim benim yazdığımdan kafasında ne kurmuş 3 temmuzdan gsnin duayla şampiyon olmasını anlayan koca yürekli insan :D :D
Ben olayı 3 temmuzla bağdaştırmadım ki djfjdjdj ligden cekilsenize ya valla destekliyoruz ama sizin başkan ceza almamanız için çıkıp kuru sıkı atıp duruyor

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,859
15,300
113
E senin kaçti dediğin adamlar Türkiye'yi dünya kupasında 3.cü yaptı sadece Galatasaray kulübündemi fetocü kaçak futbolcu var git bakalım araştır ülkeye Avrupa kupası getirdinizde bizmi övünme dik bir zamanlar parasıyla milli takımda Galatasaray da oynamış futbolcular üzerinden bir camiaya ülke takımına torerist derken sen utanmiyorsan biz hiç utanmayiz rahat ol
Bekir irtegun vs GS topçusuydu kanka deme öyle fjfjfj

tounch

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,836
1,310
113
Boş olan yerini söyle hangisi yanlış ne istiyor bu Ali Koç ligden çekiliriz diyor çekilmedi şimdide U19 la maça cikicaz diyor ülke futbolunu kaosa sürüklüyor sürekli birilerini tehtid ediyor amacı ne ne istiyor tam olarak tff yi oyuncağı yaptı resmen kapatsinlar aw ligini bir futbol zevkimiz vardı onunda içine ettiler dolusunu konuş dinleyelim
Dostum bir eleştiri yaparken önce öz eleştiri yapılmalı geçen sene bu ligi bitirmeniz diyip tehtid edenler kim Trabzon maçında olanlar normal mi ilk yarı bitiyor fener 2/0 önce ikinci yarı başlar başlamaz taraftarlar maçı katlediyor 2/2 olunca yoluna giriyor 3/2 bitince taraftar sahaya iniyor stad da polis yok özel guvenlik görevlisi var güvenlik görevlisi futbolcunun üstüne gelen taraftarı tutmak yerine diğer güvenlik görevlisinin de alıp assagiya iniyor madem o kadar delikanlılar maske takmadan inseymis sen şimdi bunlar senaryo değil diyip Ali koçu mu elestiriyorsun bu arada ülke futbolu fetö çıktığında itibarını çoktan kaybetti o şerefli sanılan şampiyonluklarin hepsinij nasıl kazanıldığını öğrendik 😉

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Garip bir durum. Mesela süper kupa maçına yabancı hakem gelmezse çıkmayiz demiş. Yabancı hakem gelse ve yenilse GS kazanırken hakem etkisi yok, bizden daha iyi oynadılar vs mi derlerdi yoksa yabancı hakemi de bağlamışlar vs mi derlerdi acaba
İns u19 la çıkıp hezimete uğrar daha çok rezil olur hangi taraftar ister ezeli rakibinden 6-7 yiyip kupa kaybetmeyi

yokdahaneler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,146
838
113
Benim kaçtı dediğim adamlar derken ? Kaçtıklari için fetodan kaçtılar diyorum at gozluguyle bakmaya devam et :D