Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Antalya 5 Yıldızlı Otelde İş İlanı

hajdarevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
203
43
beyler istanbulda iş arıyorum idari işler tarzında tanıdık varsa çok sevinirim

dealerhkoyuncu4

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
85
34
18
Antalya belek bölgesinde 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelde çalışacak (sezonluk veya kalıcı) bay bayan temizlik ve bulaşık personeline ihtiyaç vardır
12.500 maaş ssk ve tüm haklar mevcuttur,
şehir dışından gelenlere lojman ev vardır.
lütfen gerçekten işe ihtiyacı olan kişiler ulaşsın.
Ekip şefi : 0552 541 84 70

dostlar ben şuan çalışıyorum ev denize sıfır
tüm öğün yemek otelden mesai saatinde olmasanız bile ortalık rus kaynıyor ben memnunum sizde gelmek istersiniz diye paylaştım..
kişisel gider dışında hiç bir masrafınız yok
Reis sadakat bonusuda varmı 😂😂 şaka bi yana bende gelebilirim turizm otelcilik mezunuyum İstanbuldayım çekilmiyor buralar

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,975
1,063
113
Ev denize sıfır olsa ne olur denizin içinde olsa ne olur personel evi neticede 6-8 sap bir evde kalıyor biri Muş’tan geliyor ayaklar kokuyor biri Iğdır’dan geliyor banyo lifinin ne işe yaradığını bilmiyor biri suriyeden geliyor biri Kırgız biri Afgan istersen Akdeniz komple senin olsun
O eve Rus mu gelir sanıyorsunuz erkek misafir bile gelmez aw
Çalışma ücretini geçtim o ortama girmenin tahammül etmenin ücreti en az 20-25k

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,645
1,098
113
Ev denize sıfır olsa ne olur denizin içinde olsa ne olur personel evi neticede 6-8 sap bir evde kalıyor biri Muş’tan geliyor ayaklar kokuyor biri Iğdır’dan geliyor banyo lifinin ne işe yaradığını bilmiyor biri suriyeden geliyor biri Kırgız biri Afgan istersen Akdeniz komple senin olsun
O eve Rus mu gelir sanıyorsunuz erkek misafir bile gelmez aw
Çalışma ücretini geçtim o ortama girmenin tahammül etmenin ücreti en az 20-25k
Millet salak işte bunu anlasalar keşke

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Bu tarz otellerde gıda mühendisi çalıştırıyorlar mı ,? Gidek çalisalim emekli maaşinida ekler kıt kanaat geciniriz İstanbul'dan bıktım a.g 😁

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
merdiven altı tekstil konfeksiyon atölyelerinde ki ortacılar bile daha fazla alıyor artık 12500 liraymış, oranın beş yıldızlı olması için personelininde beş yıldızlı olması gerek, hanzoların çalıştığı beş yıldızlı otel mi olur aw