Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Asgari Ücret Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Bi bakan cikip bugun Turkiyede yoksulluk yok diyor. Cocuklari kanadada kumarda 500 bin dolar kaybediyor. Onlara gore yok tabi. Asgari ucret ne olursa olsun ona görede zam yapacaklar herseye. Asla refah icinde yasayamazsin bu ulkede. X partisi Atatürk der ulkeyi soyar. Diğeri Allah der ulkeyi soyar. Biri milliyetcilik der ama a.ocalan idamina red vererek ipten alir adami. Digeri kürt hakki der cocuklari abdye garibanlari daga yollar.
K.bakmayin Türk milleti gerizekalidir. Hepimiz gerizekaliyiz. Ve oyuzden başa kim gelirse gelsin asla refah icinde yasayamazsiniz bu ulkede. Cunku herkes tuttugu partiye göre yorum yapiyor. Parti tutmayn hepsi ayni bok . Objektif olun. Tum siyasilerin ne oldugunu anlarsiniz.

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Bi bakan cikip bugun Turkiyede yoksulluk yok diyor. Cocuklari kanadada kumarda 500 bin dolar kaybediyor. Onlara gore yok tabi. Asgari ucret ne olursa olsun ona görede zam yapacaklar herseye. Asla refah icinde yasayamazsin bu ulkede. X partisi Atatürk der ulkeyi soyar. Diğeri Allah der ulkeyi soyar. Biri milliyetcilik der ama a.ocalan idamina red vererek ipten alir adami. Digeri kürt hakki der cocuklari abdye garibanlari daga yollar.
K.bakmayin Türk milleti gerizekalidir. Hepimiz gerizekaliyiz. Ve oyuzden başa kim gelirse gelsin asla refah icinde yasayamazsiniz bu ulkede. Cunku herkes tuttugu partiye göre yorum yapiyor. Parti tutmayn hepsi ayni bok . Objektif olun. Tum siyasilerin ne oldugunu anlarsiniz.
Siyasete girersen çıkamayız bu işin içinden 😄

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Çok pahalı herşey , modern kölelik sistemi şahsen bu düzenin değişeceğini sanmıyorum 3 değil 5.000de olsa hayat ona göre misliyle pahalanacak..

Yusuf656

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
82
26
18
Arkadaşlar kimse inanmıyor şu anda 2 TL olduğuna İstanbul Avcılarda yaşıyorum yaklaşık 20 farklı yerden ekmek almışımdır hepsinde 2 TL inanmayan varsa ne diyim bilmiyorum

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Asgari maası 4bin yapsalarda bisey degismez artik insanlarda yaşama sevinci kalmamış

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113
4k olsa ne olacak daha asgari ücret belirlenmeden korona bahanesiyle herşey uçtu. 5 lt sıvı yağ 67 tl nedir bea. Bide asgari ücret sonrası zam var

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
4k olsa ne olacak daha asgari ücret belirlenmeden korona bahanesiyle herşey uçtu. 5 lt sıvı yağ 67 tl nedir bea. Bide asgari ücret sonrası zam var
Biz artık yemek yağını çôğaltmak icin tenekenin icine atik motor yagı koymaya basladik