Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Aşk Acısı

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,127
9,782
113
Sen neden yaptın sevgili olaylarından dolayı mı
Asker donusu yapilan kahpelik yuzunden isde hem askerlik piskolojisi hemde yedirememe gittim lewuga yara verdim aslinda lewugun ne sucu var kasar bizim kasar duvar icden yikilirmis 3 ay bedavadan yattik lewuk 2 hafta komada kaldi 5 santim asaga gelse bugun bu mesajı sizlere atamiyor belkide 20 sene hüküm almışdim o yuzden degmez guzel kardesim

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,157
43,665
113
Asker donusu yapilan kahpelik yuzunden isde hem askerlik piskolojisi hemde yedirememe gittim lewuga yara verdim aslinda lewugun ne sucu var kasar bizim kasar duvar icden yikilirmis 3 ay bedavadan yattik lewuk 2 hafta komada kaldi 5 santim asaga gelse bugun bu mesajı sizlere atamiyor belkide 20 sene hüküm almışdim o yuzden degmez guzel kardesim
Allah korumuş valla dönüşü olmaz o gidişin

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
İhanet işi çok zor. Yaşamadığım için bir şey diyemem. Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın.

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,127
9,782
113
Allah korumuş valla dönüşü olmaz o gidişin
Vallaha aga yattim kalktim sukur ettim harbiden kiyisindan dondum hamd olsun daha ekmek namus davasi haric rabbim imtihan etmesin beni kimseyi

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
La dert etmeyin kendinize gelin sizi bi pavyon alemine alıştırim ne dert kalır ne keder 😄

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,420
4,207
113
Bu işler şakat ama içinde bayan olan konular tehlikeli bizde yaşadık Allah beladan uzak tutsun

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,127
9,782
113
La dert etmeyin kendinize gelin sizi bi pavyon alemine alıştırim ne dert kalır ne keder 😄
Haciabi orayada para dayanmaz be garibanin yuzu gulurmu bizler en dibi gören adamlarız 30 bonus alip 300 cekme hedefi koyan adamlara pavyon diyorsun😂😂😂

geverok

Masa tenisi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
808
620
93
Zaten o bir süreyi atlatabilsem daha sağlıklı düşüneceğim. Şuan kafamda neler dönüyor bir bilsen
Ne yaparsan kendine yap çünkü hata senin kiz sevmiş uğraşmış belki aşık değildir sana ama.ugrasmis bu konuda tek suçlu sensin

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,127
9,782
113
  • Beğen
Tepkiler: BJK

Allways

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
45
28
Bana kumar konusunda hep destek olmuştu psikoloğa bile gönderdi onun zorlamasıyla gittim ama bitiremedim hiç bir zaman kumarı kafamda. Haklılar bu arada kimse bağımlı bir insanla olmak istemez.
Kankam senin kumar Gine bir nebze göz ardı edilebilir peki ya uyuşturucu için ne düşünüyorsun bende ondan kaybettim çok destek oldu dinlemedik tabi öyle kolay olmuyor bırak diyince bırakmak ama yattım hastaneye vs tabi ben onun lafı ile girmiştim daha tedavi bitmeden bırakıp gitti tam tekrar duseceken kendimi spora verdim şimdi bakıyorum eski halime harun abiye sonsuz teşekkürler ediyorum tanimazdi beni bend3 onu yolda gördü felaket halimi biraz dertlestik aldı beni götürdü spor salonuna parasını bile ödedi beraber antrenman yapmaya başladık o zamanlar 54 kilo falandim şuan 79 kiloyum ve beni terk eden kız neredeyse her gün yazıyor cevap dahi vermiyorum çünkü daha iyileri var demek suki dost ayağa kalk lan tekrar ayağa senin senden başka kimsen yok kendini spora ver kafan dağılır ve kendini geliştirmiş olursun artık sen koşan değil kaçan olursunm .

geverok

Masa tenisi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
808
620
93

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Ne yaparsan kendine yap çünkü hata senin kiz sevmiş uğraşmış belki aşık değildir sana ama.ugrasmis bu konuda tek suçlu sensin
Deli gibi aşıktık ikimiz de ama çıkar yolu bulamadı gitti ailesine her şeyi anlattı bir daha dönüşü olmadı zaten.

geverok

Masa tenisi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
808
620
93
Yav unutmuyon eyvallahta ne yapacan başka ya yeni birisini bulacan ya da gırgıra şamataya vuracan
Seven insanın illa birşey yaşamasına ihtiyacı yok hayatına devam edeceksin kalbine gomuceksin o kadar