Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Aşk Acısı

Allways

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
45
28
Aman aga kıyıdan donmussun seni tekrar o yola vs sokan koal muhabbeti var bu muhabbetler de en büyük düşmanındir icen siktirgitsn tek icsin bir daha düşersen cikisin olmayabilir aga allah korusun
Öyle ağa şimdi numaramı değiştirdim her şeyi sıfırladım kimse yok dediğim gibi2 yıl uzun bir süre o yollardan geçen için hayatta ağzıma sürmem daha dostum surenleride terslemem konuşup düzeltmek isterim anlamazsa cekilirim

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,347
4,020
113
Başta yazdım ya dostum yarı yolda bıraktı başkasına gitti diye tabi degisimden hastaneden çıkınca yüzüme bakmıyordu ben spora ilk başladığımda kapısından ayrilmiyorfum ileri geri volta atıyordum sallamiyordu değişim gözle görülür fark oldu sonradan dönüyor yemin ediyorum ki 5 aydır belki 2 günde bir yazıyor ama baksın dalgasına o eşeği bir kere düzeltirler ikinci olmaz
birşeyleri başarmıssın işte kendince tebrik ettim daim olur inş bende bi çıkar yolu arıyomda yok anca zaman boşa gidiyor bakalım

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,127
9,782
113
Öyle ağa şimdi numaramı değiştirdim her şeyi sıfırladım kimse yok dediğim gibi2 yıl uzun bir süre o yollardan geçen için hayatta ağzıma sürmem daha dostum surenleride terslemem konuşup düzeltmek isterim anlamazsa cekilirim
Helal sana aga en guzel orneksin isde darisi bu lanet yolda kendini parcalayan kardeşlerimizin bir an once kurtulmasina insallah cok hayatlar ocaklar evler yuvalar dağıldı rabbim icen herkesi birsey vesile edip kurtarsin bu illetten

Allways

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
45
28
Helal sana aga en guzel orneksin isde darisi bu lanet yolda kendini parcalayan kardeşlerimizin bir an once kurtulmasina insallah cok hayatlar ocaklar evler yuvalar dağıldı rabbim icen herkesi birsey vesile edip kurtarsin bu illetten
Amin dostum sokaklarda yatıyordum en çok da garip anam üzülüyordu şimdi görünce fark ettim ben neler yapıyormuşum aileme şimdi her akşam işten spordan gelince kadının gözlerinin içi gülüyor ağa hoşgeldin derken o gurur varya insan hissediyor bir rüzgarla yıkılacak iken şimdi bir kaya gibi duruyorum evvel Allah vurdugumu da devirecek kuvvetteyim artık yani spor spor spor ağa başka yolu yok

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,127
9,782
113
Amin dostum sokaklarda yatıyordum en çok da garip anam üzülüyordu şimdi görünce fark ettim ben neler yapıyormuşum aileme şimdi her akşam işten spordan gelince kadının gözlerinin içi gülüyor ağa hoşgeldin derken o gurur varya insan hissediyor bir rüzgarla yıkılacak iken şimdi bir kaya gibi duruyorum evvel Allah vurdugumu da devirecek kuvvetteyim artık yani spor spor spor ağa başka yolu yok
Analar hepimizin anasi kutsaldir onlar basimizin tacı gonlumuzun sultanidir sen anamizi sevindirmisin ya aga guldurmusun ya bundan daha buyuk mukafat yoktur allah katında rabbim daim eylesn

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,941
44,871
113
İnşallah dostum iyi temennilerin için çok sağ ol. İnşallah bir gün bu illeti tamamen bırakabiliriz.
Ben yasadiklarimi anlatsam emin ol haline sukredersin ama yazmaya useniyorum ve yazilcak seylerde deil zaten.herkesin derdi kendine gore buyuk derler.tavsiye veremiycem burda kim tavsiye verse bile sen kendi duygu ve dusuncelerinle hareket ediceksin yasinda 30mus az deil.ama karsi tarafa hic kizmadim sende kizamazsin kumar yuzunden iliskin bitmis ama sen hala ayni yoldasin ne bekliyordun omur boyu seni beklemesinimi?kimse kumarbaz biri ile hayat birlestirmek istemez olurda oyle bisey yapan olursa karga gibi burnu boktan cikmaz.

Allways

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
45
28
Analar hepimizin anasi kutsaldir onlar basimizin tacı gonlumuzun sultanidir sen anamizi sevindirmisin ya aga guldurmusun ya bundan daha buyuk mukafat yoktur allah katında rabbim daim eylesn
Amin dostum cümlemizi dertleşmek iyi geliyormuş insana tekrardan anladım hepinize teşekkür ederim

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,127
9,782
113
Amin dostum cümlemizi dertleşmek iyi geliyormuş insana tekrardan anladım hepinize teşekkür ederim
Nedemek aga dert ayni dert ayni gemideyiz burdan dertlesmek bile insanin piskolojisini 2 kat duzeltiyor bende konuyu acan arkadaş olmak uzere herkese tesekkur ederim RABBIM HEPIMIZIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN INANIYORUMKI BU KUMAR ILLETINDENDE KURTULUCAZ HERKESE HAYIRLI AKŞAMLAR ALLAHA EMANET OLUN.

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Ben yasadiklarimi anlatsam emin ol haline sukredersin ama yazmaya useniyorum ve yazilcak seylerde deil zaten.herkesin derdi kendine gore buyuk derler.tavsiye veremiycem burda kim tavsiye verse bile sen kendi duygu ve dusuncelerinle hareket ediceksin yasinda 30mus az deil.ama karsi tarafa hic kizmadim sende kizamazsin kumar yuzunden iliskin bitmis ama sen hala ayni yoldasin ne bekliyordun omur boyu seni beklemesinimi?kimse kumarbaz biri ile hayat birlestirmek istemez olurda oyle bisey yapan olursa karga gibi burnu boktan cikmaz.
Anlat dostum burda kimse kimseyi tanımıyor belki açılırsın biraz.

ezenginer

Basketçi ve Alt
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,826
9,266
113
Uze
Evet beyler sabah bir haber aldım 6 ay önce uzun ilişkiden ayrıldığım eski sevgilim yeni bir sevgili yapmış ve evlenme yoluna gidiyorlarmış. Sabahtan beri ne tadım var ne tuzum konuştuğum kelimeler boğazımda düğümleniyor. Her yeri döküp dağıtasım var. Sadece gelip buraya yazabildim tavsiye verebilecek varsa dinlemek isterim.
Üzerinden 6 ay geçmiş dost ben adını hatirlamazdim. Bu arada doğru bende kumar yüzünden boşanmış biri olarak malesef kumar ocak batırır

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Yeni sevgili yap unutursun dozst aylık manita deyistirdigimden hic boyle sorunlar olmuyor tavsiye ederm

acoriginsfor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
494
337
63
kumar bağımlılığı yüzünden sevgilim olmayan fakat yatıp kalktığım bende bir değeri olan kız arkadaşım vardı. kendisi benimle bunu bahane ederek konuşmayı bıraktı. (kendisine hiçbir zaman hesap ödetmedim ve para istemedim istediysem de 1 gün olmadan attım geri) neyse... ben bundan ayrıldıktaın sonra arkadaşım çağırdı iki erkek iki kız şansıma o gece kız benden hoşlandı takıldık ettik arkadaşta videomuzu çekmiş. videoyu wp durumuma attım dans ederken. benimle konusmayı kesen kız 2 gün önce yazdı beddualar etti seni çok seviyorum falan dedi. anlayacağın kız milleti için bizler bir hırs meselesiyiz dostum. bunu artık çözdüm en kral aşk maksimum 6 ay sürüyor... şimdi kız peşimde sürekli göndermeli twitler atıyor beni geri istiyor. ben mi? hayatta geri hayatıma almam. ne olursa olsun (karşıya zarar vermediğin sürece) bir insanı seviyorsan o şekilde kabul etmen gerekiyor. Kumar bağımlılığın var bunu kabul ediyorsun. Eski sevgiline bu konuyla alakalı zarar vermedıgın surece seni sevmemiştir. çünkü seven insan ne olursa olsun yanındadır.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Dayı gelmişsin 30 yaşında ağlıyorsun burda.
İnsanlara gerektiğinden fazla değer vermiceksin.
Kumar oynadığını kimseye söylemiceksin.Bu utançtır.
Benim başıma böyle bişey gelmiş olsa. Ben arkama bakmam önüme bakarım.
Kim önüme çıkarsa çiğner geçerim.
İşyerindeki amca bana kız bakıyor yazmışsın orada yarıldım resmen.
Sana tavsiyem.Sık.Zilletten kurtul.
Bu artık namus meselesi olmuş.Namusunu temizle abi sana tavsiyem.
Madem bu yaşına kadar sana kimse öğretmemiş.Benden öğren namus nasıl temizlenir.

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Aşk bana göre uçucu birşey. Hayatta çok daha büyük sıkıntılar var. Maddiyat ve sağlık gibi. Aşk ne ki. Günün güneşe sahipse masanda sızar her...... demiş ünlü düşünür Sago