Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Aşk Acısı

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,347
4,020
113
Kankam senin kumar Gine bir nebze göz ardı edilebilir peki ya uyuşturucu için ne düşünüyorsun bende ondan kaybettim çok destek oldu dinlemedik tabi öyle kolay olmuyor bırak diyince bırakmak ama yattım hastaneye vs tabi ben onun lafı ile girmiştim daha tedavi bitmeden bırakıp gitti tam tekrar duseceken kendimi spora verdim şimdi bakıyorum eski halime harun abiye sonsuz teşekkürler ediyorum tanimazdi beni bend3 onu yolda gördü felaket halimi biraz dertlestik aldı beni götürdü spor salonuna parasını bile ödedi beraber antrenman yapmaya başladık o zamanlar 54 kilo falandim şuan 79 kiloyum ve beni terk eden kız neredeyse her gün yazıyor cevap dahi vermiyorum çünkü daha iyileri var demek suki dost ayağa kalk lan tekrar ayağa senin senden başka kimsen yok kendini spora ver kafan dağılır ve kendini geliştirmiş olursun artık sen koşan değil kaçan olursunm .
cidden o kız sana yazıyorsa sendr cevap vermiyorsn büyük başarı yakalamışsın

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Kankam senin kumar Gine bir nebze göz ardı edilebilir peki ya uyuşturucu için ne düşünüyorsun bende ondan kaybettim çok destek oldu dinlemedik tabi öyle kolay olmuyor bırak diyince bırakmak ama yattım hastaneye vs tabi ben onun lafı ile girmiştim daha tedavi bitmeden bırakıp gitti tam tekrar duseceken kendimi spora verdim şimdi bakıyorum eski halime harun abiye sonsuz teşekkürler ediyorum tanimazdi beni bend3 onu yolda gördü felaket halimi biraz dertlestik aldı beni götürdü spor salonuna parasını bile ödedi beraber antrenman yapmaya başladık o zamanlar 54 kilo falandim şuan 79 kiloyum ve beni terk eden kız neredeyse her gün yazıyor cevap dahi vermiyorum çünkü daha iyileri var demek suki dost ayağa kalk lan tekrar ayağa senin senden başka kimsen yok kendini spora ver kafan dağılır ve kendini geliştirmiş olursun artık sen koşan değil kaçan olursunm .
Uyuşturucuyu hayatımda ağzıma sürmedim ama kumar bağımlılığından çokta farklı olduğunu düşünmüyorum. Dostum zaten amaç karı kız kovalayıp skor yapmak değil ki sevdiğin insanın elinden kayıp gidişini ve başka biriyle evlenmesini uzaktan da olsa izlemek çok can yakıyor.

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,127
9,782
113
Uyuşturucuyu hayatımda ağzıma sürmedim ama kumar bağımlılığından çokta farklı olduğunu düşünmüyorum. Dostum zaten amaç karı kız kovalayıp skor yapmak değil ki sevdiğin insanın elinden kayıp gidişini ve başka biriyle evlenmesini uzaktan da olsa izlemek çok can yakıyor.
Kanka senin en büyük sıkıntın 8 senelik iliskin var be abicim bari devam et ama belli etmeden et sende haklısın birşey diyemiyorum haftasonu bulusdun bir dunya bülten illa o el telefona gidicek baba allahin emri nediyim uzuldum ama hayat devam ediyor genciz guzeliz yakisikliyiz devamkeeee

Allways

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
45
28
cidden o kız sana yazıyorsa sendr cevap vermiyorsn büyük başarı yakalamışsın
Evet ağa başta hatalı olsan da onla beraber çıktığın yolda seni satiyorsa hayır gelmez çünkü görüyorsun daha iyileri olduğunu her zaman herkesden daha iyisi vardır

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,347
4,020
113
Deli gibi aşıktık ikimiz de ama çıkar yolu bulamadı gitti ailesine her şeyi anlattı bir daha dönüşü olmadı zaten.
zaten ailesine anlattıysa imkanı yok bi kumarcıya yar etmezler olan olmuş önüne bkcan zor olcak biraz ama zamanla alışırsın

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,347
4,020
113
Evet ağa başta hatalı olsan da onla beraber çıktığın yolda seni satiyorsa hayır gelmez çünkü görüyorsun daha iyileri olduğunu her zaman herkesden daha iyisi vardır
ben olsam senin durumunda ben geri dönerdim o kıza yanlış ama öyle yani

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Bu konuyu açan arkadaşı pıçaklayasım var 🗡

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,420
4,207
113
Bu ferdi bu muslum neden söylediler bu durumlar için açın 70 lik çalın müziği ne akşamına ne sabahına deyin için güzelleşsin

Allways

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
45
28
Haklısın yakıyor dostum ama kumar uyuşturucu nün yanına bile yaklasamaz çünkü o krizleri bilmiyorsun tanrıdan gayem şudur ki kimseyi düşürmesin kafamı sokakda yerlere vurdugum zamanlar vardı sen iddia yapamayinca kafanı yerlere vurdun mi krizlere girdin mi veya hiç kendi kendine paranoyak gibi konustunmu yani kankam ben yaptıysam sende yaparsın en iyisini yaparsın

Allways

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
45
28
ben olsam senin durumunda ben geri dönerdim o kıza yanlış ama öyle yani
Neden peki ağam şöyle anlatayım aynı mahallenden çocukla çıkıyor ve dahası yatağına giriyor bunu demeyi unuttum peki kararın hala aynı mı ?

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,127
9,782
113
Haklısın yakıyor dostum ama kumar uyuşturucu nün yanına bile yaklasamaz çünkü o krizleri bilmiyorsun tanrıdan gayem şudur ki kimseyi düşürmesin kafamı sokakda yerlere vurdugum zamanlar vardı sen iddia yapamayinca kafanı yerlere vurdun mi krizlere girdin mi veya hiç kendi kendine paranoyak gibi konustunmu yani kankam ben yaptıysam sende yaparsın en iyisini yaparsın
Gorduk agacim en zirvesine kadar kustepelerde haciusreflerde bekledigim kadar hastanede yakinimi beklememisimdir aq zor kumarin yanindan gecmez buyuk sikinti hayatınla buyuk kumar icinde oluyorsun rabbim kimseyi dusurmesin

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
İnşallah dostum iyi temennilerin için çok sağ ol. İnşallah bir gün bu illeti tamamen bırakabiliriz.

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,347
4,020
113
Neden peki ağam şöyle anlatayım aynı mahallenden çocukla çıkıyor ve dahası yatağına giriyor bunu demeyi unuttum peki kararın hala aynı mı ?
yok öyle gözüme soka soka başkasına gidip nispet yapıtıysa bende istemem ama yani kimseyle vs sevgili olmadıysa olurdu

Allways

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
45
28
Gorduk agacim en zirvesine kadar kustepelerde haciusreflerde bekledigim kadar hastanede yakinimi beklememisimdir aq zor kumarin yanindan gecmez buyuk sikinti hayatınla buyuk kumar icinde oluyorsun rabbim kimseyi dusurmesin
Amin dostum ama ben atlattım 2 senedir ağzıma surmuyorum paradoksu na girince kanlı düşman olduğun kişiler davet ediyor gel icek diye nasıl bir paradoks aq anlamıyorum ama tek şey iradene sahip olmak eğer ki bursa daysan gel tanışalım dostum benim elimden tuttular bende senin elinden tutmak isterim yani bu konuyu açan arkadaşa diyorum

kpaxx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
659
327
63
Amin dostum ama ben atlattım 2 senedir ağzıma surmuyorum paradoksu na girince kanlı düşman olduğun kişiler davet ediyor gel icek diye nasıl bir paradoks aq anlamıyorum ama tek şey iradene sahip olmak eğer ki bursa daysan gel tanışalım dostum benim elimden tuttular bende senin elinden tutmak isterim yani bu konuyu açan arkadaşa diyorum
Bursa'dayım ben de. Olur valla görüşelim

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,127
9,782
113
Aman aga kıyıdan donmussun seni tekrar o yola vs sokan koal muhabbeti var bu muhabbetler de en büyük düşmanındir icen siktirgitsn tek icsin bir daha düşersen cikisin olmayabilir aga allah korusun

Allways

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
45
28
yok öyle gözüme soka soka başkasına gidip nispet yapıtıysa bende istemem ama yani kimseyle vs sevgili olmadıysa olurdu
Başta yazdım ya dostum yarı yolda bıraktı başkasına gitti diye tabi degisimden hastaneden çıkınca yüzüme bakmıyordu ben spora ilk başladığımda kapısından ayrilmiyorfum ileri geri volta atıyordum sallamiyordu değişim gözle görülür fark oldu sonradan dönüyor yemin ediyorum ki 5 aydır belki 2 günde bir yazıyor ama baksın dalgasına o eşeği bir kere düzeltirler ikinci olmaz