Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Askerlikte RDM Olmak

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
İyi mi kötü mü tostlar bedelli yapacm yarin

Kkaya

𝕻𝖔𝖒𝖕𝖆𝖘𝖙𝖎𝖐 𝕸𝖆𝖐𝖎𝖓𝖊𝖘𝖎
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,233
450
83
Herhangi bir piskolojik sorunun madde bagimliligin yani doktorluk raporlu bir rahatsizligin yoksa zor ama ben serseriyim duzene sisteme aykiri kafadayim diyip rdm olursan ottururler tabi askerlik yapacagin yerde onemli

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
912
113
Mayıs celbiyim ben de ne zaman alır acaba tahmini olan dostlar var mı?
Normal dönem askerlik.

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,306
6,489
113
Neden nöbet falan yokmus yaşım 32
Aga aşırı sorunlu insanların arasına giricen, madde bagimlisi, sorunlusu,falçatilisi, küfürbazi,zaten başlı başına sorunlu askerlik,bide bunların arasında cok sıkıntı,he bende öyleyim diyorsan eğlenceli bile olur

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Aga aşırı sorunlu insanların arasına giricen, madde bagimlisi, sorunlusu,falçatilisi, küfürbazi,zaten başlı başına sorunlu askerlik,bide bunların arasında cok sıkıntı,he bende öyleyim diyorsan eğlenceli bile olur
İyi de dost RDM’lerin ayrı bir koğuşu yok dediler bana

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,743
9,903
113
Rdm olup napcan zaten askerlik kısaldı sende bedelli diyorsunbn 15 ay yaptım
Bizim birlikdede rdm vardı silassiz garaj nöbeti kitliuorlardi habire ustunede habire mıntıka

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,522
4,792
113
Rdm olup napcan zaten askerlik kısaldı sende bedelli diyorsunbn 15 ay yaptım
Bizim birlikdede rdm vardı silassiz garaj nöbeti kitliuorlardi habire ustunede habire mıntıka
Aynen bizdede wardi nöbet bile tutturmuyorduk paso ictima orayi burayi temizle nerde boktan bi is war önden giden ilk kisi oluyordu.. ama tabi bunlar 15 sene önceydi simdi nasil askerde durumlar bilinmez..