Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Askerlikte RDM Olmak

Hasanh123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
263
70
28
mart celbinde mamak mebste askerlik yaptım 280 kisilik bölükte 1 kişi rdm idi onunda durumu pek hoş değildi tam rdmlikti. hiç bulasma derim madde bagimliligin veya başka bir psikolejik sorunun yoksa. zaten 25 gün bir şekilde geçiyor güzel dostluklar edinmeye bak.

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Aynen bizdede wardi nöbet bile tutturmuyorduk paso ictima orayi burayi temizle nerde boktan bi is war önden giden ilk kisi oluyordu.. ama tabi bunlar 15 sene önceydi simdi nasil askerde durumlar bilinmez..
Ayri kogusta mi kaliyolar

fname55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
999
414
63
Lüleburgaz da askerlik yapan varmı arkadaslar

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,297
1,613
113
RDM diye bir birlik yok ya psikolojik sorunları olan kendini jiletlemiş madde bagımlısı vs vs bi çok çeşidi var bu tip askerlere RDMlik diyorlar normal birligin oluyor. Ben malatyada yaptım revir çavuşluğuda yaptım vardı öyle RDMlik askerler elazığda dra gidiyolardı tedavi görüp geliyolardı bizim koğuşlarda kalıyolardı normal asker işte sadece silahlı nöbetlere silahsız gönderiyolardı elinde deynekle gönderdiklerimiz bile olmustu :)) tabi seni gidip doguda silahsız nöbete yollicak halleri yok başka görevler verirler... Çok takmayın kafanıza 6 ay askerlik çabucak geçer askere yeni geşen her er tuvalet ve mıntıka temizliği ( bölüğün sorumlu olduğu alanların temizliği) yapar sırayla bu işler

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
kardeşim varmı madde bağimliligin yada psikolojik rahatsizligin yoksa rahat ederim diye mi rdm olmak istiyorsun?
Var kanka kronik depresyon hatasiyim ilac kullanmazsam cok kotu oluyor ondan sebep zaten ilac raporumi gosterecegim raporda komando olamaz yaziyor

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,743
9,903
113
Aynen bizdede wardi nöbet bile tutturmuyorduk paso ictima orayi burayi temizle nerde boktan bi is war önden giden ilk kisi oluyordu.. ama tabi bunlar 15 sene önceydi simdi nasil askerde durumlar bilinmez..
Aynen sistem bizim zamanla değişmiştir
Elit mekanlarda buzlu çay popüler olmadan önce biz askerde buzlu çay içerdik :D

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Var kanka kronik depresyon hatasiyim ilac kullanmazsam cok kotu oluyor ondan sebep zaten ilac raporumi gosterecegim raporda komando olamaz yaziyor
Kanka hava indirme komando tugayı benim dediğim direk Havaalanında :)
Ben de 12. Hava ulaştırma ana üs komutanlığında yaptım askerliği ondan sordum.
Benim gittiğim yere gidiyor olsan bir şey yapmana gerek yoktu benim zamanında asker kendini vurduğu için nöbetleri komutanlara tutturuyorlardı :)
Yaa çaycı olursun yada önemsiz bir göreve verirler.

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,522
4,792
113
Aynen sistem bizim zamanla değişmiştir
Elit mekanlarda buzlu çay popüler olmadan önce biz askerde buzlu çay içerdik :D
Wayy aq cok soğuk konserwe yedim gabarda cudide simdi bakiyorum turistlik alan gibi biryer oldu oralar

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Kanka hava indirme komando tugayı benim dediğim direk Havaalanında :)
Ben de 12. Hava ulaştırma ana üs komutanlığında yaptım askerliği ondan sordum.
Benim gittiğim yere gidiyor olsan bir şey yapmana gerek yoktu benim zamanında asker kendini vurduğu için nöbetleri komutanlara tutturuyorlardı :)
Yaa çaycı olursun yada önemsiz bir göreve verirler.
Evet knk öyleymiş ama komando tugayi oldugu icin egitimde cok zorluyorlar diyorlar ondan dedm

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
752
226
43
Kaydirma birlik orasi genelde doguya yolluyordu

dnzylgnbjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,041
631
113
bende bedelli yapmıştım
rdm yazdılar girişte kavga ettim telefon dalgasına sonra sabah hastane akşam hastane gece hastane hep dışardaydım 15 gün
Allah sabır versin insanlar 2 sene yapıyordu
vatan savunması yok bişey yok eski askerlik olsa gidelim doğru düzgün yapalım ama sadece adı kalmış askerliğin

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,593
5,132
113
Reis sende bi sıkıntı oldugu belliydi zatende eglenceli insansin. Hayırlı teskereler.

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
bende bedelli yapmıştım
rdm yazdılar girişte kavga ettim telefon dalgasına sonra sabah hastane akşam hastane gece hastane hep dışardaydım 15 gün
Allah sabır versin insanlar 2 sene yapıyordu
vatan savunması yok bişey yok eski askerlik olsa gidelim doğru düzgün yapalım ama sadece adı kalmış askerliğin
İyiymiş ben de oluyom