Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Askerlikte RDM Olmak

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
Neden nöbet falan yokmus yaşım 32
Bok gibi bir şey demesi insanların sana rahatsız sıkıntılı olarak bakması benim yaptığım yerdede vardı. Her gün komutanlarıni görmek zorundasın.. ben çavuş olarak yaptım her gün rdm askerlerle uğraştım

Bruyne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
122
42
28
Şuan askerdeyim soruları alabilirim

Akbal078

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
727
181
43
Kafanı ey verilen işi yap zınarma kimseye ama çokta herşeyi bilirim deme.. Verilen işi yap yoksa koyun gibi gez senden iyisi yok

Yazlık

BJK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,474
6,586
113
Allah bealasını versin geçmiyor zaman #279

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,099
44,408
113
Oyle dediler dost ya angarya işleri veriyorlarmış falan yalan mi
Aynen oyle.rdm demek is gormez geri hizmet deme diyebiliriz.adam muamelesi gormezler insanlar rahatsiz edici bakar ve seni kucumser.nerde hamallik amelelik vsr oraya gidersin tuvalet yikarsin.benim zamanimda oyleydi simdi deistiyse bilmem.ben tugayda yapdim rdm kogusu ayriydi bizde 12 böluk vardi bide rdm bolugu vardi onlara boluk numarasi bile verilmemisti direkt rdm bolugu deniyordu.hayirli teskereler.nasil yapicaksin simdi 25 gun cok zorya allah sabir versin nerdeyse 1 ay lan bitermi 1 ay be

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,479
4,785
113
merhaba
Aynen oyle.rdm demek is gormez gerik heizmet deme diyebiliriz.adam muamelesi gormezler insanlar rahatsiz edici bakar ve seni kucumser.nerde hamallik amelelik vsr oraya gidersin tuvalet yikarsin.benim zamanimda oyleydi simdi deistiyse bilmem.ben tugayda yapdim rdm kogusu ayriydi bizde 12 böluk vardi bide rdm bolugu vardi onlara boluk numarasi bile verilmemisti direkt rdm bolugu deniyordu.hayirli teskereler.nasil yapicaksin simdi 25 gun cok zorya allah sabir versin nerdeyse 1 ay lan bitermi 1 ay be
Ben şuan askerdeyim tam olarak böyle it muamelesi görüyorlar tuvalet temizliği hammalik ot biçme vs

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,241
1,063
113
Rdm olmak kolay değildir ama olabilirsen nobet tutmazsın. Gece nobetinden kurtulursun ki uyku icin ideal. Diger taraftan komutanlar giber belanı.. askerlik yapılacak bir sey mi bilemem ama sabretmeyi ogretiyorlar ske ske. Gene olsa gene yaparım.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
25 günlük bedelli yapican rdm olmayı dusunuosan ne diyeyim
Biz 15 ay yaptık aslanlar gibi bitridik geldik 8 saat ayakta nöbet tut 2 saat spor 2 saat eğitim Hiç şikayet etmedik Vatan borcu hesap kitap yapılmaz

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,047
44,106
113
Eskişehirde Yapmıstım Yerimiz Güzeldi Tabur komtanı postasıydım Rahattım yani Birde Devrecilik Coktu bir tane Rdmli üst devrem Vardı Ona buna karısıyordu En son bana Geldi Biraz agır konusmustu Hani rdmliya kımse karısamaz Hesabı Korkuyorlar Benden zannediyordu Sktiminin ruh hastası Hastanelık Ettım onu Gece 3 te 15 aylık askerligi 18 yaptırmıstı bana pçin oglu bak aklıma Geldi Sinirlerim bozuldu

Dostum Sen hiç rdm muhabbetıne Girmekullandıgın ilaçları belirt onlar ona gore bi iş Verirler sana

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Eskişehirde Yapmıstım Yerimiz Güzeldi Tabur komtanı postasıydım Rahattım yani Birde Devrecilik Coktu bir tane Rdmli üst devrem Vardı Ona buna karısıyordu En son bana Geldi Biraz agır konusmustu Hani rdmliya kımse karısamaz Hesabı Korkuyorlar Benden zannediyordu Sktiminin ruh hastası Hastanelık Ettım onu Gece 3 te 15 aylık askerligi 18 yaptırmıstı bana pçin oglu bak aklıma Geldi Sinirlerim bozuldu

Dostum Sen hiç rdm muhabbetıne Girmekullandıgın ilaçları belirt onlar ona gore bi iş Verirler sana
Posta güvercini seni : )))

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113

BeN joker gibiydim askerde s3 yazıcı olduk Nöbet Degisitirici olduk Garaj Çavuşu olduk Bölük Çavuşu olduk olmadığımız ne varsa olduk Askerlik başkadır üstünden 30 sene de geçse 50 de geçse hatıraları unutulmaz

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,473
4,451
113
6 ay askerlik zaten bide rdm diyorsunuz vlla ülkede savaş çıksa kaçarsınizda