Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Askerlikte RDM Olmak

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Yorum değil bilgi almak için yazdım çok meraklıysanız tekrar gidin gönüllü olarak arkadaşlar. ya da benim yerime isterseniz göndereyim sizi

Pujio

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
58
38
18
Bende kayseride yaptım senin kayseri neresi bende rdm olarak yaptım on numaraydı yatarak bitirdim askerliği

tekergokhann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
489
157
43
Yorum değil bilgi almak için yazdım çok meraklıysanız tekrar gidin gönüllü olarak arkadaşlar. ya da benim yerime isterseniz göndereyim sizi
dostum bende bedelli yaptım çankırda benimde rdm yeriydi ama rdmliler ile aynı koğuşta kalmıyorsun merak etme kantinde falan denk gelirseniz gelirsiniz onlaerda sana birşey yapmaz olayın büyütülcek bir yanı yok yani zaten 1 ay yapacan çok zorlamıyoralr bedellileri komutanlar.

Rago

Falan Filanlı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
488
161
43
Beynini girişte nizamiyeye bırak en son çıkarken alacaksın. Rdm ye göre değişir harbiden rahatsızlık varsa esnaf görevler alırsın , ama aykırı rdm ise bi çizgin ideolojin olacak tek başına kafana göre takıl eyvallah etme 20 sene önce kendimizi kesme yarışı yapıyorduk komutanlar yalvarıyordu oğlum yapmayın lan manyakmisiniz şekli🥳 hem DK hem Rdm katliamdi be Osmaniye teyy teyy

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
Ben 2019 da yaptım askerliği acemi bilecik usta şırnak üs bölgesinde. Bilecikte cok rdm vardı ama ayrı bi bölük felan olusturmadılar normal askerlerle aynı yerde takılıyolardı. Sadece şarjörsüz silah verdiler atıs yaptırmadılar. Şırnakta da aynı şekildi silahları vardı ama şarjör yoktu. Nöbete göndermezlerdi arka planda görev verirlerdi ama hiç bir zaman ne komutanların kötü davrandığını ne de kötü davrananlara müsade ettiklerini gördüm. Gittiğin yerdeki komutanlar da önemli bu konuda diye düşünüyorum

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Bedelli olacaksan rdm yapmak neyin nesi onu anlamadim la omer 20 gun askerlik yapmayacaksin ama o kadar arastirdinki askeriyeyi hulusi akarin yerine bakarsin sen bu bilgilerle adam iki senedir 15 gun askerligi arastiriyor

LeylekBaba35

Kaf-sin-kaf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,433
449
83
Ben izin kullanmadım 15 ay dağıtım hariç askerlik ne hallere geldi hey gidi günler gözünü seveyim askerliğin
86-1 yaptım acemi birligi Kırkağaç usta birliği Siirt acemilik dahil 15 ay dağdan hiç inmedim şimdikiler 6 ay yapıyor askerlikte değil bildiğin kampa gidiyorlar hala soyleniyorlar :) umarım tekrar 12-15 aya çıkar askerlik çünkü yarın bir gün savaş olucak eninde sonunda asker bulamiycaz ozaman bu arada bedelliyide kaldırcan vatana hizmetin bedelimi olur mk :)

Murat_Cinar06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,703
792
113
Gayet İyi Yer Dağa Çık Kurta Kuşa Selam Ver Tabur Çek Gek Git İşte Rahatsın İyisin 👍🏻

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
86-1 yaptım acemi birligi Kırkağaç usta birliği Siirt acemilik dahil 15 ay dağdan hiç inmedim şimdikiler 6 ay yapıyor askerlikte değil bildiğin kampa gidiyorlar hala soyleniyorlar :) umarım tekrar 12-15 aya çıkar askerlik çünkü yarın bir gün savaş olucak eninde sonunda asker bulamiycaz ozaman bu arada bedelliyide kaldırcan vatana hizmetin bedelimi olur mk :)
Adamlar yirmi gun bedelli yapamiyor sorsan hersey vatan icin der