Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Benjaminsbet 1000 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nedim7875

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
104
33
28
Zerre kadar aklı olan bunların bu paraları odemeyecegini anlar.Bu da bunların dolandırıcı olduğu anlamına gelir.Dikkat etiyseniz forumun gediklilerinden hickimse yok benim dışımda eski ve mesaj sayısı 5000 üstü olan.Cunku gerek bile görmüyorlar ben de çay sigara yaparken birazcık egleneyim diye buradayım hem de yenileri uyarayim dedim.Bunun gibi sitelerden onlarcası geldi geçti bu forumdan.Hicbiri ödeme yapmadı.Sunduklari şartları bets10, vbet , youwin gibi siteler dahi sunmaz.
Ne boş adamsın al işte ödemiş adama

Realdanger

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
306
83
Spin satım alımı varmı beyler ben direk 600 verdim çekim yerseler

Nedim7875

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
104
33
28
Abi freespinler bittikten sonra oyunlara neden göremiyorux sebebine bilen varsa yazsin

llgnncr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
222
43
Vermiyor iptal ediyo
Dostlar site zaten yoğun birde siz sacma sapan işler ceviriyorsunuz. Yav adamlar şartları yazmış size para verecek zorla milletin hakkını da gasp ediyorsunuz bilinçli oyuncu olun karsinizdakiler de insan

staller1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
755
512
93
Bakalım oderler bir kaç kişiye o şanslı kişiler kim olacak sonra kural değişikliği olur

llgnncr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
222
43
Dostlar site zaten yoğun birde siz sacma sapan işler ceviriyorsunuz. Yav adamlar şartları yazmış size para verecek zorla milletin hakkını da gasp ediyorsunuz bilinçli oyuncu olun karsinizdakiler de insan
Yapın bakiyenizi şartlardaki gibi kurallra göre üyelik açıp oynayın verin çekimi. Böyle giderse birkaç saate iptal ederler bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...