Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Beşiktaş Avantaj İçin Sahada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ositerio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
971
733
93
Sizin konu altında fetöcüler yazdikmi yada feneVbahçe şikebahçe yazdikmi .
bu ülkede kimler kimler fetöcü çıktı bjkden de fbden de ne fetöcüler var sadece gsye yıkmaya çalışmak komikliktir. bir terör örgütünü gsyle nası rahatca yan yana getirebilirsin ki

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
bu ülkede kimler kimler fetöcü çıktı bjkden de fbden de ne fetöcüler var sadece gsye yıkmaya çalışmak komikliktir. bir terör örgütünü gsyle nası rahatca yan yana getirebilirsin ki
Dostum bu konuyu ateslıyenler sızlersınız bak dassak gecer gibi tirina basarılar Gavur musun lan Sen gavur takımını desteklıyon bır turk takımı karsısında

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,568
1,745
113
Dostum bu konuyu ateslıyenler sızlersınız bak dassak gecer gibi tirina basarılar Gavur musun lan Sen gavur takımını desteklıyon bır turk takımı karsısında
Bunların kuyruk acıları var kardeşim daha üstlerine gitmeyelim :):):) ;)

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,638
6,541
113
Yine forum yaş ortalamasi 5 e düşmüs
Ulke puani yerlerde geziyo hala yok 8tas yok ezikbahce muhabbetine girilmiş Türk takımı Başarılar diyip gecmek yada konuyu görmezden gelmek bu kadarmı zor

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113

ositerio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
971
733
93
içinden desteklıye bılırsın sizin takımsa Git arnavutlukta yasa ozaman
real madridi destekleyenlerde madridde yaşasın mantığa bak ne alaka. bjk umrumda değil diye karşısındaki takımın ülkesine mi taşınıyim. sen ne anlatıyon be abi be abla

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,568
1,745
113
@Novasky dostum neyse boşver değmez,güne özel promosyon varmı piabella dışında

ositerio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
971
733
93
Yine forum yaş ortalamasi 5 e düşmüs
Ulke puani yerlerde geziyo hala yok 8tas yok ezikbahce muhabbetine girilmiş Türk takımı Başarılar diyip gecmek yada konuyu görmezden gelmek bu kadarmı zor
ben bjknin ülke puanını yükselteceğini bilsem desteklerim zaten şl grubunda 0 çekerek şuan da bizim şl ön elemeleri oynamamızı sağladılar sağolşsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...