Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Beşiktaş Avantaj İçin Sahada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
o ta nezamandır Diyorsun aw 2000 yılında kazandıgınız avrupa kupasını hala dillerde ama o ne olucak neguzel dunyaaa be sizin muhabbet suna dondu

Hem yogurdum dokulmesin Hep popom Ellenmesin
kral bizden başka kazanan yok sizde kazanında biraz destek olun da 2 3 senede bir bizmi alıcaz sürekli :D

ositerio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
971
733
93
o ta nezamandır Diyorsun aw 2000 yılında kazandıgınız avrupa kupasını hala dillerde ama o ne olucak neguzel dunyaaa be sizin muhabbet suna dondu

Hem yogurdum dokulmesin Hep popom Ellenmesin
sen olayları anlamıyorsun galiba ülke puanı son 5 yıla göre bakılıyor diyorum ne alakası var 2000 yılı avrupa şampiyonluğu ile. son 5 yıldaki ülke puanlarıyla şuan türkiye şampiyonu şlye gidemiyor onu kastediyorum sen olayları çok farklı yerlere çekiyorsun. + tabiki övünecez tek avrupa şampiyonluğu

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
kral bizden başka kazanan yok sizde kazanında biraz destek olun da 2 3 senede bir bizmi alıcaz sürekli :D
2,3 senedır Avrupa kupasını aldında bızmı bılmıyoruz su ıctıgınden yolla da kafayı bulalım

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
sen olayları anlamıyorsun galiba ülke puanı son 5 yıla göre bakılıyor diyorum ne alakası var 2000 yılı avrupa şampiyonluğu ile. son 5 yıldaki ülke puanlarıyla şuan türkiye şampiyonu şlye gidemiyor onu kastediyorum sen olayları çok farklı yerlere çekiyorsun. + tabiki övünecez tek avrupa şampiyonluğu
2000 diyorsun 23 yıl oldu daha dost onun dışındada gruptan kaç kere çıktık yapma gözünü sevim
yahu dostum bız gruptan hıc cıkmadık yanı onumu dıyorsun nezaman gitsek 0 cekıp geldik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...