Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Beşiktaş Avantaj İçin Sahada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
adam destekler kral ülkeyle ne alakası var milli takımmı bu bende arsenali destekliyorum aw ne alakası var
Dostum arsenal desteklıye bılırsın real madrid desteklıye bılırsın Fakat Bir turk takımı arsenalle mac yaptıgı zaman Sen arsenalı tutuyorum dersen o olmaz anlata bıldın mı sen espiri yaptın bende 8 tas demeseydin iyiydi dedim konuyu kapattık ama diger arkadasa lafım

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
bu zamana kadar akılları başlarına gelecekti kral zamanında q7 simao almeida şov yapacaklarına avrupada başarı yapacaklardı bu saatten sonra masaya zor gireriz biz rahatız şampiyon olur çıkarız siz düşünün

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
ben bjknin ülke puanını yükselteceğini bilsem desteklerim zaten şl grubunda 0 çekerek şuan da bizim şl ön elemeleri oynamamızı sağladılar sağolşsun
gruptan nagmalup cıktıgımızı nıye soylemıyon Dostum Rahatsızmısın sen yanı birkere 0 cekmıs diye ulke puanını bjk mı buralara cektı

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Dostum arsenal desteklıye bılırsın real madrid desteklıye bılırsın Fakat Bir turk takımı arsenalle mac yaptıgı zaman Sen arsenalı tutuyorum dersen o olmaz anlata bıldın mı sen espiri yaptın bende 8 tas demeseydin iyiydi dedim konuyu kapattık ama diger arkadasa lafım
yok kral gs dışında arsenali desteklerim az önce yazdım sebebini :D

ositerio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
971
733
93
+ ben geçen sene yaptıklarıyla bjkyi antipatik buluyorum. şampiyon olmak uğruna hatayspor gaziantep maçları silinsin diye her yerlerini yırttılar. filozof şenolun açıklamalarını hiç söylemiyorum bile.

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Mrc birşey yazıyorsan silme dostum burada tartışıyorsak tartışırız kimse saygıyı bozmuyor bence skıntı yokta hakaret etmezsen sıkıntılı falan iyi olur

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,568
1,745
113
+ ben geçen sene yaptıklarıyla bjkyi antipatik buluyorum. şampiyon olmak uğruna hatayspor gaziantep maçları silinsin diye her yerlerini yırttılar. filozof şenolun açıklamalarını hiç söylemiyorum bile.
Yaşın kaç merak ettim,hiç yetişkin bir insan konuşması yapmıyorsun .

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
bunların kuyrukacıları fazla sıkışmış dost verecek cevap bulamayıp sallıyorlar boşver

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,568
1,745
113
Neyse boş muhabbet biz keyfimize bakalım ....

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Yanlışlıkla elim değdi 3 tane alıntılama vardı sildim,kimseden korkumuz yok evelallah dost
korkmakla ne alakası var dostum ben sana hakaret ediyormuyum sende bana edemezsin burda atışıyoruz makarasına

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
o taa ne zamandı son 5 yıla bakılıyor
o ta nezamandır Diyorsun aw 2000 yılında kazandıgınız avrupa kupasını hala dillerde ama o ne olucak neguzel dunyaaa be sizin muhabbet suna dondu

Hem yogurdum dokulmesin Hep popom Ellenmesin

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,568
1,745
113
korkmakla ne alakası var dostum ben sana hakaret ediyormuyum sende bana edemezsin burda atışıyoruz makarasına
Sana bişey demedimki hayırdır kendi kendine triplere giriyorsun,ben diğer arkadaşa yazdım çocukça konusuyor ortamı geriyor tahrik ediyor diye,senlik birşey yok kolay gelsin sana ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...