Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betewin | 999₺ Nakit & 99 FreeSpin Yatırım ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

Repentless

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
70
30
18
Bunlar ödemezler 3-5 kişiye rastgele ödediler kalana ödemezler bizden 1 saat sonra talep verene ödeniyor bizimki hala bekliyor ödemeyeceklerinin kanıtı rastgele bi kaç kişiye ödediler sadece

Ferat123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,824
917
113
Bunlar ödemezler 3-5 kişiye rastgele ödediler kalana ödemezler bizden 1 saat sonra talep verene ödeniyor bizimki hala bekliyor ödemeyeceklerinin kanıtı rastgele bi kaç kişiye ödediler sadece
La yürü sponsor zaten ilk defa mi cekimin gecikiyor 10 bin kişi var belki

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,037
251
83
2 saattir sıradayı abartısız cekım ban verdiler neden diye sorcam 2 saattir bak 2 saattir

Repentless

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
70
30
18
La yürü sponsor zaten ilk defa mi cekimin gecikiyor 10 bin kişi var belki
İlk defa gecikmesi değil mesele 3 saati geçti hareket yok benden 1 saat sonra çekim verene 40 dakikada ödeme yapıldı bana yapılmadı işlem sırasına göreyse önce benim ödemem yapılması gerekmiyor muydu? Demek ki ortada işlem sırası yok rastgele bi ödeme durumu var çekim verenlerden rastgele seçip ödüyorlar demek oluyor bu

asamet

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
73
21
8
bende çevirdim beklemedeyiz ama öder arkadaşlar sıkıntı yapmayın en geç yarına kadar sürer diye düşünüyorum

Ferat123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,824
917
113
İlk defa gecikmesi değil mesele 3 saati geçti hareket yok benden 1 saat sonra çekim verene 40 dakikada ödeme yapıldı bana yapılmadı işlem sırasına göreyse önce benim ödemem yapılması gerekmiyor muydu? Demek ki ortada işlem sırası yok rastgele bi ödeme durumu var çekim verenlerden rastgele seçip ödüyorlar demek oluyor bu
Akşama doğru öder herkesin bende çekim vereli 2 saat oldu

bestamix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
662
488
63
Deneme bonusu değil normal yatırıp çekim verdim işleme girmedi daha 3 saat oldu bakalım ne zmn gelecek veya gelmeyecekmi bilemiyorux

flaying

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
79
21
8
Cekimi 3 saat uzerine payfixe attilar iptal etmeden sasirdim :)

Dino

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
21
8
3
Az ev elde dede freespin verdi bey 2 1500 yap 300 çek çekim verildi bugün total'de bu siteden 1200 almış oluyorum bol şanş lar herkese😁

dalgur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
833
192
43
Beyler bu sıtenın ılk yatırım bonusu cok ıyı, yatırım yapılır mı cekımde sıkıntı cıkar mı

Dino

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
21
8
3
şu yorum bile fake oldugunu gösterir xd demekk iarkadaşlar celkemiyoru mdiyenler haklıyız ödemez bence de umarım yanılırım d
Bilader galiba sen başka sitelerin adamısın bu dürüst olan siteleri karalıyorsun ama gt olan siteleri burda övüyorsun gelmedimi paran kardeş gt oldunmu acaba 🤣