Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Betmoon

batu944

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
268
76
28
Valla bu is cok saglikli bir durum degil ha kullanici olarak bizi pek etkileyecegini sanmiyorum ama betmoon un cokusu olur bu durum..Nacizsne tavsiyem para yatirmayin alamama ihtimaliniz cok yuksek su kaos ortaminda..İzleyin durumu nereye varacak ona gore devam edin ve ya etmeyin

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,123
476
83
.bi üyenin 25 bin tlsini ödememisler
sarper denilen destekde üyeyi sohbetten falan atmis hatta ilk onu ifsaladilar girin bakin adamn adi soyadi var.
neyse üye bunlara baglaniyo bi türlü parasını alamiyor
hacker bi arkadaşindan yardim alip siteye siber saldiri yapiyolar.25 bin tl icin betmoon rezzil durumda. para vermeyen sitelern afk ben.verin iste milletin parasini odicenki gecirmesnler boyle size adam uyelerin degl sadce calisanlarin kimligini ifsa edecekelr yazmis.uyelern tcsini yazmcaklar ad soyad da birakacaklar demis
helal olsun lan hıslerımıze tercume olmus daha beterını yapsalr keske

BlackJack

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
293
94
28
- Ya bir bok yapamazlar diyosam yapamazlar beni dinleyin siz birşey olmaz .

Emirhan26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
184
21
18
Bu betmoon ifşa mesajı geldiği an betturka twitter'da güvenlik zafiyeti varmış başka yerlerde bizimki güvenli diye twit attı sadece o site attı sonra bı 10 dk sonra kaldırdı bı arada birisi betmoonda param kaldı falan diye bişey paylaştı sonra guvenlgburog betturka diye link paylaşıyordu

BlackJack

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
293
94
28
- Bir kere tcniz sitenin kişisel bilgiler kısmında yazmıyor veriler direk betcoya gidiyor rahat olun diyor hey allam kime ne anlatıyosun ki

Myers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
494
142
43
Valla bu is cok saglikli bir durum degil ha kullanici olarak bizi pek etkileyecegini sanmiyorum ama betmoon un cokusu olur bu durum..Nacizsne tavsiyem para yatirmayin alamama ihtimaliniz cok yuksek su kaos ortaminda..İzleyin durumu nereye varacak ona gore devam edin ve ya etmeyin
daha 15 dakika önce 500 lira çektim 5 dakikada gönderdiler.

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
hikaye betturka falan baksana attgm gorsele engelleyen pezevenk yazmslar.twitterda adamn dedigi dogru bnce parasini alamayan üue dehset sacti :) ahahaha

batu944

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
268
76
28
daha 15 dakika önce 500 lira çektim 5 dakikada gönderdiler.
Dogrudur zaten su an guven tazeleme adina islemleri bile hizlandirmislardir ama orta vadede dedigim gibi kritik bence..Hayrini gor paranin dostum bol sans :)

Myers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
494
142
43
Dogrudur zaten su an guven tazeleme adina islemleri bile hizlandirmislardir ama orta vadede dedigim gibi kritik bence..Hayrini gor paranin dostum bol sans :)
çok fazla müşterisi var betmoonun, 10 saniyede 60 kupon yapılıyor eğer kupon numaraları gerçeği gösteriyorsa. 2 ayrı kupon yapmıştım bugün 10 saniye arayla arada 60 sayı fark vardı kupon no olarak.

BlackJack

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
293
94
28
Bugun bahsimgeldi diye bir site var aradılar konuştuk bilgilerinizle her siteye üye olmayın dedi adamlar çalıp dağıtıyorlar dedi adam haberiniz olsun