Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Betmoon

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,123
476
83
kral aciklamayi yapan adam zaten sadece ad soyadda birkacz uyelern tcsini ifsa etmicez yazmsti
ya tc paylassalar kac yazar hatta butun uyelerın resım secere doksunler yıne bısey olmaz eski Turkiye yok artık :) herkes rahat olsun hee bu saatten sonra da betmonn pek tutunamaz darbeyı acılı yemısler

Myers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
494
142
43
Belli :) taş gibiler
vallahi blues ben bu siteye 7-8 aydır üyeyim belirtilen listede benim ne k.adım var ne ismim var. + ek olarak siteye üye bile olmayan bi arkadaşın ismi varmış forumda gördüm burda 20 dakika önce. tamamen karalama kampanyası bana göre betmoon hala aynı yerinde. buda bonus olsun. güzel isim değilmi?
DvhnsGfXQAEJBcH.jpg

Stannis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
642
38
28
Valla bu is cok saglikli bir durum degil ha kullanici olarak bizi pek etkileyecegini sanmiyorum ama betmoon un cokusu olur bu durum..Nacizsne tavsiyem para yatirmayin alamama ihtimaliniz cok yuksek su kaos ortaminda..İzleyin durumu nereye varacak ona gore devam edin ve ya etmeyin
Sen ordan cok oynuodun ismin varmi seninde :D

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
vallahi blues ben bu siteye 7-8 aydır üyeyim belirtilen listede benim ne k.adım var ne ismim var. + ek olarak siteye üye bile olmayan bi arkadaşın ismi varmış forumda gördüm burda 20 dakika önce. tamamen karalama kampanyası bana göre betmoon hala aynı yerinde. buda bonus olsun. güzel isim değilmi?
Ekli dosyayı görüntüle 18190
kral sen yinede riske girme bosver .birden kapatrlar flaan yazk olur parana aman diyim dikkat et

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Sonuçta kim yaptıysa amacına ulaştı bence yatırımı en az %90 azalır

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,123
476
83
olm turunun tek ornegı adamlar bunu da... gecmek ı9cın yapmıs guzel de das.... gecmıs :)

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,123
476
83
cogu dogru kullanıcı lıstesı aralara sıkıtsrmıslar boyle cok gozuksun dıye anla lutfen