Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betunlim 100 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre0990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,255
733
113
Geçende evin tüm ihtiyaçlarını aldık 3 k ya yaklaştı aslında ucuza kaçtım ucuza kaçmasak ne olacak bilmiyorum 500 e vs hikaye hadi içelim desen aldıkların 500 ü geçer 2 kişi saçma sapan herşey
Dost geçim zor Allah kolaylık versin Tayyip reis sarayda gül gibi geçinsin cefasını millet çekiyor işte....

Kasator

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
200
104
28
Dost geçim zor Allah kolaylık versin Tayyip reis sarayda gül gibi geçinsin cefasını millet çekiyor işte....
Aga birde savunuyorlar mı deli oluyorum amcam savundu ağız burun giriyorduk birbirimize aç aç geziyor birde Allah diyor diye savunuyor

Jamiryoo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,431
2,458
113
Knk bu duruma düşmemizin sebebi göçmenler olduğu için bi anlık sinirle söylemiştir hangi ülkede savaş çıksa bize geliyorlar her seferinde de dahada fakirleşiyoruz eskiden takılanlar bilir bonus konusu açılırdı bağlanırdın mesela 30 kişi olurdu sırada şimdi bir paylaşılıyor bonus bitene kadar 3 4 bin kişi sırada akşama kadar bide bunların Multiciler çıktı 4 er 5 er hesap vs biraz önce gördük adamlar az daha devam ettirseydi bonusu site kullanılmayacak hale gelecekti nerdeyse.
Reise oy vermemiz lazım Kılıçdaroğlu başta olduğu sürece böyle sürünmeye devam kim dedi size Kılıçdaroğlunu başkan yapın hep dış güçlerin oyunu bunlar yapcak bir şey yok düzelicez inşallah

Kasator

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
200
104
28
Reise oy vermemiz lazım Kılıçdaroğlu başta olduğu sürece böyle sürünmeye devam kim dedi size Kılıçdaroğlunu başkan yapın hep dış güçlerin oyunu bunlar yapcak bir şey yok düzelicez inşallah
Abi şaka mısın sen umarım ironidir gerçekse Suriyeli kadar değerin var gözümde kör olmuşsunuz neyse

Kasator

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
200
104
28
Başkan koyunlara kızıp sınırını benden niye çıkarıyon :)
Kızmadım ya var ol canı ben de 1000 TL yaptım ama sıkıntı tek şu kuzene aynı wifiden kaydolmuş profil onayladım yarın çekim vercem umarım ödenir ödenmesede sıkıntı yok ama ödense miss gibi

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Kızmadım ya var ol canı ben de 1000 TL yaptım ama sıkıntı tek şu kuzene aynı wifiden kaydolmuş profil onayladım yarın çekim vercem umarım ödenir ödenmesede sıkıntı yok ama ödense miss gibi
o zaman ödemezler kanka yanlış yapmışsınız

Muriqi34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
168
43
Reis dediğiniz sadece kendi çevresine reis sende onun ekmeğini yiyenlerdensin herhalde onun için hala oy atma peşindesiniz. Ama size rağmen, evine ekmek götüremediği halde hala koyun gibi reise vermemiz lazım diyenlere rağmen tıpış tıpış göndericez. Bide başkası gelsin ya o yapamasın olmuyosa olmasın. Ama başka şeyler denensin. Almış arkasına islamiyeti milleti allah allah diyerek pohpoluyor. Azcık gözünüzü açın dünyanın farkına varın millet ne hayatlar yaşıyor

Jamiryoo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,431
2,458
113
Reis dediğiniz sadece kendi çevresine reis sende onun ekmeğini yiyenlerdensin herhalde onun için hala oy atma peşindesiniz. Ama size rağmen, evine ekmek götüremediği halde hala koyun gibi reise vermemiz lazım diyenlere rağmen tıpış tıpış göndericez. Bide başkası gelsin ya o yapamasın olmuyosa olmasın. Ama başka şeyler denensin. Almış arkasına islamiyeti milleti allah allah diyerek pohpoluyor. Azcık gözünüzü açın dünyanın farkına varın millet ne hayatlar yaşıyor
Dostum ironi yaptık bunu anlamayacak kadar beyin yok sanırım sizde başkan Kılıçdaroğlumu da bu kadar ciddiye aldınız hayret ediyorum size 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...