Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betunlim 100 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Benimde gelmedi 23 dk

razorlight

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
387
76
28
Çekimde belge istediler mi çekim bekleyenler, bide onay aldı mı siizb çekimler beklenen mi diyor

Mylifee811

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
361
119
43
Mülteci diye kimseye hakaret etmeye gerek yok süresi vardı 00.00 kadar bitti he sen millete mülteci derken demek ki bir mülteci de sensin isyan ettiğine göre
Ağa klavyenin azizligi yorumu iyi okusan ne dediğimi anlardın multici yazmak istedim ben saygısızlık yapmam ben yanlış yazdim klavye sen anlamaliydin yorumu 😂

Kasator

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
200
104
28
Paraları bitti galiba
Adaş sakin kal bekle öderler adamlar şovunu yaptı düşün imajını zedelemez o kadar çabadan sonra reklam yaptı baya ee sana ödemezse her şey tersine döner rahat ol sakin ol öderler neden diye sorarsan bonus da bitti öder noktayı koyarlar kampanyaya

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Adaş sakin kal bekle öderler adamlar şovunu yaptı düşün imajını zedelemez o kadar çabadan sonra reklam yaptı baya ee sana ödemede her şey tersine döner rahat ol sakin ol öderler neden diye sorarsan bonus da bitti öder noktayı koyarlar kampanyaya
Sakiniz dost 300 liraya tribemi gircez hl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...