Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bir Kumarbazın Vazgeçemediği Yalanlar😋

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Biz bu boku bırakmadığımız sürece hiçbirimizden bi bk olmaz dostlar açık ve net kazansak ne oluyor ki anında geri veriyoruz sürekli aynı döngü sürekli borç iste borçları biriktir iddaa tutturunca borçları kapat 2gün sonra tekrar aynı kişilerden borç iste gerçekten akıllı adamın yapacağı işler değil

gonghu1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,041
391
83
Biz bu boku bırakmadığımız sürece hiçbirimizden bi bk olmaz dostlar açık ve net kazansak ne oluyor ki anında geri veriyoruz sürekli aynı döngü sürekli borç iste borçları biriktir iddaa tutturunca borçları kapat 2gün sonra tekrar aynı kişilerden borç iste gerçekten akıllı adamın yapacağı işler değil
İddata atıcagımız paraları voinlete atsak mikyonluktuj akıl yok bizde

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Akilli insanin yapacagi isler degil bu cok dogru.
Ama deli insanin da yapacagi isler degil. Bu cok farkli bir durum adini koyamadim valla.

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Sıcak ekmek basıp silverdin sürecem en son gittim diye
99 yilinda evin ekmek parasini atari salonunda oyun oynamak icin kaybetmistim. Ekmek parasina jeton almistim. O gun belliydi aslinda benim boyle olacagimda iste...
Sen bari keske katlasaydim bro o dovme ebedi kalcak herhalde

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Parayı buldu değişti g.. Kalktı desinler yeterki bulalım 😃😃😃

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
99 yilinda evin ekmek parasini atari salonunda oyun oynamak icin kaybetmistim. Ekmek parasina jeton almistim. O gun belliydi aslinda benim boyle olacagimda iste...
Sen bari keske katlasaydim bro o dovme ebedi kalcak herhalde
Adamın hayali büyük millete dövme sildirme parası vereceğine kendi dükkanini açıp kendi silmeyi planlıyor gelde anlat aileye bu girişimci ruhunu anlamazlar

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Parayı buldu değişti g.. Kalktı desinler yeterki bulalım 😃😃😃
Bu forumdaki en büyük yalancı erdalbakkaldi o banlaninca yalan ortalaması yüzde 70lere kadar etkilendi bak şimdi erdalbakkal yazınca yukarı yönlü bir artis oldu