Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bir Kumarbazın Vazgeçemediği Yalanlar😋

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Zamanında ünide kız arkadaşımın kredi kartını patlattım bunuda peşine düşmez diye unutturmaya çalıştım, kafaya koydum araştıracam diyince bir şekilde vazgeçiririm dedim ama malesef olmadı.

İşlem ücretidir, banka yıllık tahsilatı falan derken bir türlü inandıramadım parayı yerine koyacaktım ama işler iyice hızlıca ilerledi.

Kızın amcası adiliyede çalşıyordu neyse şikayet edip işler ciddiye binince benim g.t.m tutuşmaya başladı.

Herşey çorap söküğü gibi çözüldü kamera kayıtlarına bakacaklar tam hersey halloldu adliyeye gireceğiz itiraf ettim koştum gittim yanından.

2 ay görüşmedik sonra affetti.

Adliyeye girmeden yapanıda si..k..cm diyordum hahaha :D Ulan Allah belanı versin kumar daha nelerim var neler duysanız aklınız şaşar.

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Zamanında ünide kız arkadaşımın kredi kartını patlattım bunuda peşine düşmez diye unutturmaya çalıştım, kafaya koydum araştıracam diyince bir şekilde vazgeçiririm dedim ama malesef olmadı.

İşlem ücretidir, banka yıllık tahsilatı falan derken bir türlü inandıramadım parayı yerine koyacaktım ama işler iyice hızlıca ilerledi.

Kızın amcası adiliyede çalşıyordu neyse şikayet edip işler ciddiye binince benim g.t.m tutuşmaya başladı.

Herşey çorap söküğü gibi çözüldü kamera kayıtlarına bakacaklar tam hersey halloldu adliyeye gireceğiz itiraf ettim koştum gittim yanından.

Adliyeye girmeden yapanıda si..k..cm diyordum hahaha :D Ulan Allah belanı versin kumar daha nelerim var neler duysanız aklınız şaşar.
Bro kendi kendine sovmek efsane bi olay. Xxlarge kuponlardan once saglam tokatciymissin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,241
113

2 sayfa geride kız arkadaşını tokatlayip 70i 800 yapan arkadaşın numarasını al dost ana bir baba bir kardeş gibi anlaşırsiniz 😁

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Ben selam verince para yok diyolar

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
100tl ye 2200 aldım 1000tl borcum vardı ben bunu nba de katlarım dedim maçlar 3 te başlıyordu o kadar dayanamadım gittim sweet bonanza oynadım hepsini kaybettim borçta olduğu gibi duruyor helal vallaha hepimize icraatlarımız çok büyük :)

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113

Hala görüşüyorsanız oturun bi xxxl kuponu yapıp o günleri yad edin dost

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Bro kendi kendine sovmek efsane bi olay. Xxlarge kuponlardan once saglam tokatciymissin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Bir ara facebook dan tahminciydim 20 kağıt 20 kağıt tokatlıyordum reis counter param çıkıyordu :D

Hergün hesabım kapanıyordu gece bir daha hesap açıp sabaha kadar 200 250 kişiye yazıyodum :D

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Bir ara facebook dan tahminciydim 20 kağıt 20 kağıt tokatlıyordum reis counter param çıkıyordu :D

Hergün hesabım kapanıyordu gece bir daha hesap açıp sabaha kadar 200 250 kişiye yazıyodum :D
Bro valla saygi duydum ufkumu genislettin 🤣🤣🤣🤣

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Hala görüşüyorsanız oturun bi xxxl kuponu yapıp o günleri yad edin dost
Benden illallah etti acemi zamanlardımızdı çok hata yaptık şimdi birdaha görüşme şansım olsa ona rakı masası hazırlar dertleşmek isterdim alkol içmiyordu ama o kafayla içinden geçenleri söylemesini isterdim şimdi evli ve çocuğu olmuş ünideki tek aşkımdı yine bizim yanımıza kumar kaldı :)

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Alemin en büyük dolandırıcılarından escobar @Umutks41 dostuda buraya bekliyoruz ondada güzel hikayeler vardır

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113

Bende instagramdan sayfa açıyordum vip grup diyip aylık 50 şer alıyordum kişi başı her gün kupon paylaşıyordum en son dedim biri şikayet falan eder banka hesabından bıraktım sonra

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Benden illallah etti acemi zamanlardımızdı çok hata yaptık şimdi birdaha görüşme şansım olsa ona rakı masası hazırlar dertleşmek isterdim alkol içmiyordu ama o kafayla içinden geçenleri söylemesini isterdim şimdi evli ve çocuğu olmuş ünideki tek aşkımdı yine bizim yanımıza kumar kaldı :)
bu iletten kurtulmak lazım iyi değil hepimiz için güzel olan şeyleri kaybediyoruz beynimizi kumara vermisiz

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Bende instagramdan sayfa açıyordum vip grup diyip aylık 50 şer alıyordum kişi başı her gün kupon paylaşıyordum en son dedim biri şikayet falan eder banka hesabından bıraktım sonra
Ben atmden şifremi verip yatırttırıyordum adama kendim yatırmış gibi şikayet etmesin diye :D

Ben kendi şifremi verince adamda haliyle güveniyordu bir tanesi kafayı taktı kendi düğüğüne çağırdı ulan ne adamlar vardı :D

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Bizde hep kumarı seçtik dost boşver onun omzu daha sıcak

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Bu kumar ufku genişletiyormus Vaybe ticaretlere bak