Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bir Kumarbazın Vazgeçemediği Yalanlar😋

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Sende az değilmissin ama dost
Bakma dost bizde çok yanlış işler yaptık ama şöyle söyliyim kimse ben bırakamam vs kafasında olmasın ben işe girdim 1.5ay hiç oynamadım sonra işten atıldım tekrar döndüm sahalara ama işe bi giriyim tekrardan düzenli hayata devam

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Bakma dost bizde çok yanlış işler yaptık ama şöyle söyliyim kimse ben bırakamam vs kafasında olmasın ben işe girdim 1.5ay hiç oynamadım sonra işten atıldım tekrar döndüm sahalara ama işe bi giriyim tekrardan düzenli hayata devam
Bos bulunmusluk cok kotu surekli kumari dusunmek hirslanmak. Calisinca da ay basini dusunup 1 gun veya 1 saat her neyse kumar oynayip ayin 29 gunu 5 kurussuz kalmak... Cok degisik senaryolar var isimiz zor

• Üzüldüm
Tepkiler: BJK

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
D
Bos bulunmusluk cok kotu surekli kumari dusunmek hirslanmak. Calisinca da ay basini dusunup 1 gun veya 1 saat her neyse kumar oynayip ayin 29 gunu 5 kurussuz kalmak... Cok degisik senaryolar var isimiz zor
Dost bırakılmayacak bi şey değil benim çevremde çok var bırakan ben asla bırakamam diyordum 1.5ay boyunca hiç oynamadım kafada bitirmek lazım

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Bir ara facebook dan tahminciydim 20 kağıt 20 kağıt tokatlıyordum reis counter param çıkıyordu :D

Hergün hesabım kapanıyordu gece bir daha hesap açıp sabaha kadar 200 250 kişiye yazıyodum :D
Ben o tahmin sayfasına 200 kaptırdım dost zamanı geldi öde artık

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Bende bir tane anlatim askerden geldim babamın firması vardı gel oğlum dedi işi öğretim sana normalde ben terziyim TM baba deyip patron olucaz dedik abim git gel git gel para yok vermiyor adam anneme diyor sigara paranı veriyor diyor öylemi dedim annemin zulasini biliyordum ama o ana kadar 1 lira almadım eve gittim annem yok zullayi buldum baktım altınlar var dedim çeyrek herhalde bu bozdum tam altinmis 460 liraya bozdum amk jaja vardı Trabzon'da 3 gol çıkar oynamıştım 300 TL basmistim ve kaybettim abim bu kumar insana herşeyi yaptiriyor

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
D

Dost bırakılmayacak bi şey değil benim çevremde çok var bırakan ben asla bırakamam diyordum 1.5ay boyunca hiç oynamadım kafada bitirmek lazım
Dostum benim kazanmadan birakmam imkansiz yoksa s...kerler beni valla😀🤣

uzman34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
937
308
63
Herkesten para istemeyin beyler el açmak kadar kötü bir şey yok kumarı borçla oynarsanız pusulayı şaşırırsınız az olsun cebimden olsun mantığı yapın keyifli sürüşler😁

Ahmettatlici

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,118
284
83
Ah ulan be :) aklima gecen hafta 20 k param oldugu geldi dunde internet kapandi diye birisinden borc aldim 0 dan 20 k para cektik 15 geri verdik ;)

ericjordan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
111
37
28
Ben çok oynanamam ama kaybedince üzülme ya diyolar kazanınca da oooo kazandın ne ısmarlıyon diyolar. Kaybedince niye acıma ortak olmuyolar :) her yerde böyledir eminim

Bjksamet74

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
151
107
43
Kumara birkere düşüp o tadı aldıysan asla bırakamazsın sadece ara verirsin 4 5 ay hatda daha fazla oynamadıgım olmuştur ama sonunda tekrar düşüyosun buralara
" Kumar tedavisi olmayan bir hastalıkdır"

Lacoste52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
469
125
43
3 bilezik 1 yarım altın 15000 8000 10000 dijital ihtiyaç kredisi 20000 tl Kredi kartı nakit avans hepsi borç boşu boşuna gitti