Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113
@Başkan Üstad bu @GedsonFernandes beni @ÖmerBaba ve daha nicelerini dolandirip sonrasında kimse şikayet etmesin diye yarın maaş alicam aticam IBAN birakirmisin yarın aticam sabah 10 da hesabında akşam hesabında diyip şikayet edilmemesini sağlıyor ve forumun herşeyin den de faydalanıyor artık bı yaptırım olması gerekmiyor mu ? Üstad

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,664
71,925
21,113
@Başkan Üstad bu @GedsonFernandes beni @ÖmerBaba ve daha nicelerini dolandirip sonrasında kimse şikayet etmesin diye yarın maaş alicam aticam IBAN birakirmisin yarın aticam sabah 10 da hesabında akşam hesabında diyip şikayet edilmemesini sağlıyor ve forumun herşeyin den de faydalanıyor artık bı yaptırım olması gerekmiyor mu ? Üstad
Banlandı zaten ödeme yapmak için açıldı hesabı birazdan ödeyecek kimden ne aldıysan payfix almak istediği için açtım hesabını

JoeQuanqa

Meşgul
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,471
13,665
113
şimdi bişey yazardımda başkan aktif neyse

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Banlandı zaten ödeme yapmak için açıldı hesabı birazdan ödeyecek kimden ne aldıysan payfix almak istediği için açtım hesabını
Ustad bugun seni bekliyorum , 17/0 rolün son durumu, bugun gel aleme rol nasıl yapilir göster 😊😃

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...