Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
Senide mi dolandirdi enişte :)
Yok la hikaye benle başladı severim mahoyu da komik geliyo bana ondan
İlk benden istedi 100 dedim söyleyim ödül sana da atsın suskun söyledim attı ona da
Dedi akşama maaşı alcam sana 250 atcam tefeci değiliz olum dedim ben vermedim zaten yardımcı oluruz birbirimize o kadar
Baktım 4-5 saat sonra mı ne yazdı PayFix yaz diye oo dedim hayırdır vurdun mu yok dedi maaş yattı 🤣🤣 enişte 250yyi kıvırdı arkadan herkese maaş alcam deyip tokstlamıs canım kardeşim gelir yine mahonun yeri ayrıdır bizde mahosuz forum sıkıcı dost kabul etmek gerekir

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,408
24,604
113
Yok la hikaye benle başladı severim mahoyu da komik geliyo bana ondan
İlk benden istedi 100 dedim söyleyim ödül sana da atsın suskun söyledim attı ona da
Dedi akşama maaşı alcam sana 250 atcam tefeci değiliz olum dedim ben vermedim zaten yardımcı oluruz birbirimize o kadar
Baktım 4-5 saat sonra mı ne yazdı PayFix yaz diye oo dedim hayırdır vurdun mu yok dedi maaş yattı 🤣🤣 enişte 250yyi kıvırdı arkadan herkese maaş alcam deyip tokstlamıs canım kardeşim gelir yine mahonun yeri ayrıdır bizde mahosuz forum sıkıcı dost kabul etmek gerekir
Sen birde parasi gidenlere sor dost :) bence artik forumda yeri yok baska hesapla gelsede banlanmali

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...