Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling BLACKROSE | Herkese Özel Aktif Bireysel Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
@Başkan Üstad bu @GedsonFernandes beni @ÖmerBaba ve daha nicelerini dolandirip sonrasında kimse şikayet etmesin diye yarın maaş alicam aticam IBAN birakirmisin yarın aticam sabah 10 da hesabında akşam hesabında diyip şikayet edilmemesini sağlıyor ve forumun herşeyin den de faydalanıyor artık bı yaptırım olması gerekmiyor mu ? Üstad

Geçmiş olsun dost nasıl dolandırıyor onu çözemedim pek ama söz veriyorsa birisi tutması gerekiyor

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,515
4,526
113
Banlandı zaten ödeme yapmak için açıldı hesabı birazdan ödeyecek kimden ne aldıysan payfix almak istediği için açtım hesabını
Başkanim banlayin gitsin bugün sabah da IBAN istedi bende attım ya lan payfix dedim bana yarın maaş alacağını söyledi :D her gün maaş alıyor bu arkadaş herhalde ama atmıyor

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113
Geçmiş olsun dost nasıl dolandırıyor onu çözemedim pek ama söz veriyorsa birisi tutması gerekiyor
Mevzu para değil ki dost mevzu cidden para değil

Sorun bugün oducem dost yarın oducem dost sabah oducem dost akşam oducem dost 2 saatte aticam dost IBAN birak dost Fix bırak dost papel bırak dost papara bırak dost 😀😀😀 unutuyorum tam yazıyor bugün elinde dost 😀

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113
Başkanim banlayin gitsin bugün sabah da IBAN istedi bende attım ya lan payfix dedim bana yarın maaş alacağını söyledi :D her gün maaş alıyor bu arkadaş herhalde ama atmıyor
Sen gene 2.3 gündür bunları duyuyon biz haftayı devirdik 😀

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,820
76,317
113
@Başkan Üstad bu @GedsonFernandes beni @ÖmerBaba ve daha nicelerini dolandirip sonrasında kimse şikayet etmesin diye yarın maaş alicam aticam IBAN birakirmisin yarın aticam sabah 10 da hesabında akşam hesabında diyip şikayet edilmemesini sağlıyor ve forumun herşeyin den de faydalanıyor artık bı yaptırım olması gerekmiyor mu ? Üstad
Ulan kaç kere uyardım mahoyu ilk seni çarptı dedim bırak uzatma banlanacaksın her gün biri yazıyo maho para aldı vermedi diye bana da yarım saat önce bi ss aldık yine yarın sende dostum yazmış 😁😁

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113
Ulan kaç kere uyardım mahoyu ilk seni çarptı dedim bırak uzatma banlanacaksın her gün biri yazıyo maho para aldı vermedi diye bana da yarım saat önce bi ss aldık yine yarın sende dostum yazmış 😁😁
Paramızı senden alicaz enişte yapacak birşey yok artık ateşle 😀

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Bunun gibi biri daha vardı kanka ben ona 4 5 kez yardım ettim sonra benden istedi vermedim bana küfür etti başkana bildirdim banladilardi :D burda iyilik yaramaz
İyilik yapılır bence kanka ama adam olana , sözünü tutana dediğiniz gibiyse arkadaş yazık günah valla ne diyim

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Habi garibandi o adam , 3 4 kere sorgusuz geri odemesiz para attım o dediginiz şahısa, alayı kolpa

Jhornet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,396
573
113
Kime dm atiyoz. Tabakovicin gol attığı haftada rollun basarisiz olmasına imkan yok

Arslnnnnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,027
10,557
113
Beyler deneme bonusu çekecem 1 saate dönüş yaparım var mı atacak bir dost ? :D

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Banlandı zaten ödeme yapmak için açıldı hesabı birazdan ödeyecek kimden ne aldıysan payfix almak istediği için açtım hesabını
Forumda ip panel sorunu çözülmeli aynı adami rahat 7.8 kere banliyosunuz geri geliyo forum banlanip gelenlerle dolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...