Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Boşandım Unutamıyorum.... Görüşleriniz Nelerdir?

Hitman93

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,198
382
83
Yakında müge anliya çıkacak forum😁😁😁

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,842
3,468
113
Size bakarak halime şükrediyorum çünkü henüz evlenmedim ve evlenmeyi de düşünmüyorum bu illet bizde olduğu sürece rezil olacağımız aşinar onun için gerek yok ne zaman 1 trilyon tuttururum ve gerçekten bırakırsam iddaayı bırakacağıma inanırsam evlenirim
Bir sevdigim vardı tekirdağda onun kardeşinin eşi de kumar oynamış batmıs bir ara bana anlattı bilmiyor ki bende iddaacıyım bilse terkeder bende bozuntuya vermeden aa öylemi çok kötü yapmış kumar kötü ya asla elime vurmadım diyorum🤣🤣🤣🤣

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,540
14,904
113
Size bakarak halime şükrediyorum çünkü henüz evlenmedim ve evlenmeyi de düşünmüyorum bu illet bizde olduğu sürece rezil olacağımız aşinar onun için gerek yok ne zaman 1 trilyon tuttururum ve gerçekten bırakırsam iddaayı bırakacağıma inanırsam evlenirim
Bir sevdigim vardı tekirdağda onun kardeşinin eşi de kumar oynamış batmıs bir ara bana anlattı bilmiyor ki bende iddaacıyım bilse terkeder bende bozuntuya vermeden aa öylemi çok kötü yapmış kumar kötü ya asla elime vurmadım diyorum🤣🤣🤣🤣
Dost yanlış anlama tefecilerin elinden zor kurtuldun neyine şükredion

Onur214438

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
208
61
28
Aynı yoldayız yoldas

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,929
3,880
113
kadınlar şeytandır duygusuz yaratıklardır (yüzde99u böyledir yüzde1 istisna var doğru ama hiç denk gelmedi maalesef)

Sandra09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
663
295
63
Bide görüşleriniz nelerdir yazmış yav evlenme programımı burası aq😀😀😀

batum7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,557
1,013
113
Seviyorsan bırak kumarı reisim ama fazlada üsteleme uzaklaşır cokta üzme kendini bu bagımlılıgı bizde biliyoruz bırakmaya bak ama dediğim gibi yalvarma daha da uzaklaşır bak yoluna üsteleme

gangplank

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
637
414
63
3 yıl önce boşandım. Kumar yüzünden oldu. Suçlu taraf benim. 2 çocuğum var. Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7/24 aklımda özlüyorum, seviyorum, aklımdan çıkmıyor.

O ise boşandık boşanalı umurunda değilim yokmuşum gibi davranıyor. Adam yerine koymuyor. Çocuklar için bile ailemle görüşüyor.

Ona sevgim kadar nefretümde var. Haddini bildirmek istiyorum am imkansız. Devlette çalışıyor bana muhtaç değil vs.

Ne yapmalıyım? *kendime yeni bir yol mu çizmeliyim? Mücadele mi etmeliyim?
Bir an önce tövbe edip kumarı bırakmalısın

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
836
300
63
Arkadaşlar 4/12 vardiyasımdaydım şimdi işten çıktım

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Bonus var mı diye foruma giriyorum biri eski karısını anlatır biri kahve içmek istediğini yanlış yere mi geldim bazen diyorum 😅
Bu yine iyi geçen biri kuşum agrıyor napmam lazım diye konu acmisti.

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
836
300
63
Yazdıklarınızı okudum yanlış anlaşılan yerleri değiştireyim. Kumar yüzünden hiç borcum bitmedi. Ama bundan haberi yoktu. Borçlar öğrenildi babam evini arabasını satıp kapattı. Eski eşten para çıkmadı ailesinden para çıkmadı.

Annesi öğrenince boşanacaksın dedi boşandı.

Başka şehire taşınmaması şartı ile kabul ettim. Ama taşındı. Çocuklarımı benden kopardı. Ne oğlumun okula başladığı günü ne okuma öğrendiği zamanı hiç birşeylerini göremedim. Haddini bildirmek öfkemi almak istediğim kısım bu. O zamanlar paramda yoktu gidemiyordum

Şimdi hiç borcum yok. Tüm bonusları alırım. Sadece bets10 yatırım yapar 50 orana oynar kendi yatırdığım parayı aviatörde 1 kere çevirir çekwrim aylardır 1 tl zararım yok.

Durum bu

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,579
5,755
113
Ya dost ne güzel anlatıyordun en sonunda bets10 ana nasıl bağladın aq