Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bu Sefer Bittim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
912
113
Dost geçen 2.5 yılda ne hissettin? Şişlenme falan oldu mu

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
912
113
Gözünü seveyim tekrar etme oynatmak nedir ya tamam kendin oynarsın da teşvik etmek organize suça giriyor galiba. Yasal değil bir kere. Avrupa'da falan olsan anlarım da

Burak4650

Mutluluğun formülü; “umursamamak.”
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,902
1,666
113
57 k niye kaybediyorsun az bence 100 k felan kaybetmen lazımdi ben kusurati siteye atmaya korkuyorum adam 50 k dan bahsediyor

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
912
113
İyi ki varsınız beyler ya harbiden bakın. Size bakıp şükrediyorum ne o kadar para harcadım ne illegal bir işe girmek aklimin ucundan geçti. İyi ki varsınız ♥

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
912
113
Hapishane ortamı nedir dost ya Allah hiçbirinizi düşürmesin. Ona göre yaşayın. Kaderde görmen varmış diyelim bundan sonrası için de ders almak lazım. Hepimiz için hayırlısı olsun her şeyin.

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
912
113
Erzurum ful zenci ve Suriyeli Suriyeliler çok pisss tuvalete girip temizlenmeyen adamlar çorapla yatan adamlar bir koğuşta 86 kişi yattık ve kış soğuğunda oyle bir koku vardı sanki lağım çukurunda yatiyorsun
Vis a Vis diye bir dizi var dost izle tavsiye ederim kadın koğuşu ama efsane bir dizi:)

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Erzurum ful zenci ve Suriyeli Suriyeliler çok pisss tuvalete girip temizlenmeyen adamlar çorapla yatan adamlar bir koğuşta 86 kişi yattık ve kış soğuğunda oyle bir koku vardı sanki lağım çukurunda yatiyorsun
Çok geçmiş olsun dostum Allah yaşatmasın bir daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...