Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Calypso13 | Kasa 1.5k Hedef 15k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,875
44,833
113
Hahahaha sart belli. Son kupon alba berlin msci bitimine kadar olan arkadaslar alinacak. Sonradan gelenler kusura bakmasin diger arkadaslara haksizlik olur
Olsun bro kim ne yazdi kac tane yazdi kac kisiye odul var falan filan o isler cidden sikinti.hatta au sadece LISTECI kelimesi bile saatli bomba gibi gorunce kaciyorum

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,875
44,833
113
Bence sen dost sen iyi bir insansın
Benim kellem vucuduma fazlalik deil valla bro ban yemek istemem.ayrica burda ayarsiz cahil insan cok gecende benzeri konuda karima cocuguma dogmamis cocuguma kufur etti kahpenin biri o yuzden bulasmam.ama bana deseydiki kardes bak en cok aktif olanlardan 4 kisi secelim 500er atayim dese onu dmden hallederdim buraya liste atmak falan aman ha bana uzak olsun.sonra sabaha kadar kavga eder millet

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,479
6,378
113
Benim kellem vucuduma fazlalik deil valla bro ban yemek istemem.ayrica burda ayarsiz cahil insan cok gecende benzeri konuda karima cocuguma dogmamis cocuguma kufur etti kahpenin biri o yuzden bulasmam.ama bana deseydiki kardes bak en cok aktif olanlardan 4 kisi secelim 500er atayim dese onu dmden hallederdim buraya liste atmak falan aman ha bana uzak olsun.sonra sabaha kadar kavga eder millet
Yok artık karaktersiz çok dost sende haklısın

pogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,556
2,210
113
kardeş bir rolde 5-6 kişi varsa alırsın hepsini çok sıkmazsın kalabalık roll olur ona göre hareket edersin sorun çıkmaz bazı gençler rolde 5-6 kişi olsa bile 2-3 kişi yle devam etmek istiyorlar kavga oradan çıkıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...