Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Calypso13 | Kasa 1.5k Hedef 15k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,556
2,210
113
O zaman 2.soru geliyor bro sana.simdi sen listeyo yaptin ben bakdim ben listede varim burda takip etmek yerine gittim youtubde takildim sabaha kadarda ara ara kontrol ettim ama pogba ark sabaha kdr takip etti 2mizde ayni muameleyi gorcez kazanirsak.bu haksizlik olmazmi?ben seni anlamaya calisiyorum istersen herkese 1er k at banane 😁
tabii ki haksızlık olur bunu roll sahibi kendi vicdanına göre değerlendirip hareket etmek zorundadır ama baştan kuralları koyarsa dediği gibi liste artık bu isteyen takip eder istemeyen takip etmez derse o zaman ben takip edersem benim keyfime kalmış sen takip etmezsen senin keyfine kalmış yeterki önceden söylenmiş olsun

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,561
4,388
113
O zaman 2.soru geliyor bro sana.simdi sen listeyo yaptin ben bakdim ben listede varim burda takip etmek yerine gittim youtubde takildim sabaha kadarda ara ara kontrol ettim ama pogba ark sabaha kdr takip etti 2mizde ayni muameleyi gorcez kazanirsak.bu haksizlik olmazmi?ben seni anlamaya calisiyorum istersen herkese 1er k at banane 😁
Zaten su ana kadar listedekiler emek verdi. Isteyen uyuyabilir isteyen takip edebilir de dedim. Size kalmis tamamen. Totemlemek ya da youtubeda takilmak size arti eksi yazmiyor. Zaten yeterli emegi verdiginizi dusunuyorum kafi

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,561
4,388
113
tabii ki haksızlık olur bunu roll sahibi kendi vicdanına göre değerlendirip hareket etmek zorundadır ama baştan kuralları koyarsa dediği gibi liste artık bu isteyen takip eder istemeyen takip etmez derse o zaman ben takip edersem benim keyfime kalmış sen takip etmezsen senin keyfine kalmış yeterki önceden söylenmiş olsun
Aynen soyledim zaten. Isteyen uyusun isteyen takip etsin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,879
44,833
113
Ilk maclari 1,4 birmis ilk yari 0.3 bitmis.acaba ev as kadromu

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,561
4,388
113
Karsi karsiya kaleciyi gecti hakem faul vermedi simdi var a gotti kirmizi kart olacak depe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...