Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Calypso13 | Kasa 1.5k Hedef 15k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,561
4,388
113
kardeş bir rolde 5-6 kişi varsa alırsın hepsini çok sıkmazsın kalabalık roll olur ona göre hareket edersin sorun çıkmaz bazı gençler rolde 5-6 kişi olsa bile 2-3 kişi yle devam etmek istiyorlar kavga oradan çıkıyor
Az kisi olunca zaten ben direkt dmden ulasiyorum. Ama cok kisii olunca herkese yetemeyecegim icin mecbur takip edenler arasindan cekilis ya da kisi basi odul miktsrini dusurup herkese ulasmaya calisitorum

pogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,556
2,210
113
Az kisi olunca zaten ben direkt dmden ulasiyorum. Ama cok kisii olunca herkese yetemeyecegim icin mecbur takip edenler arasindan cekilis ya da kisi basi odul miktsrini dusurup herkese ulasmaya calisitorum
rollcünün istediğini listeci istemiyor işte sorun orada çıkıyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,875
44,833
113
Beni almadin diyen varsa buyursun ustad
Bro senin roll uzun suruyor gecenki sabah 6ya kdr surdu simdi o listedeki kac kisi sabaha kadar seni takip edebilcek falan filan.bnde roll aciyordum bikac ay onceye kadar hatta yeri geliyordu gunde 10 etkinlik aciyordum gelirse cekilis falan ulan bakdim cogu kisi 3 4 yildir uye forumda 1 etkinlikleri yok full kopartma pesinde adamlar.aende kumar oynuyorsun gel sende ac kardes bi enayimizi diyemp dusundum artik gelirse cekilisi cok nadiren aciyorum.roll actigim zamanda forumda etkinlik acanlara oncelik veriyorum cozumu bu sekilde yapdim.liste islerine falanda hic girmiyorum goruyorum kim nasil takip ediyor dmden cozuyorum olayi.sende bayagi etkinlik aciyosun umarim dagitimlarin sansinla geri doner.saygilar

pogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,556
2,210
113
Bro senin roll uzun suruyor gecenki sabah 6ya kdr surdu simdi o listedeki kac kisi sabaha kadar seni takip edebilcek falan filan.bnde roll aciyordum bikac ay onceye kadar hatta yeri geliyordu gunde 10 etkinlik aciyordum gelirse cekilis falan ulan bakdim cogu kisi 3 4 yildir uye forumda 1 etkinlikleri yok full kopartma pesinde adamlar.aende kumar oynuyorsun gel sende ac kardes bi enayimizi diyemp dusundum artik gelirse cekilisi cok nadiren aciyorum.roll actigim zamanda forumda etkinlik acanlara oncelik veriyorum cozumu bu sekilde yapdim.liste islerine falanda hic girmiyorum goruyorum kim nasil takip ediyor dmden cozuyorum olayi.sende bayagi etkinlik aciyosun umarim dagitimlarin sansinla geri doner.saygilar
tam bu yüzden diyorum işte listeci olan adam takipten çok kimin etkinliği var kimin etkinliği yok onu kafaya takar haklı olarak rollcü kişi ise başarılı olmak ve bunun sonucunda dağıtım yapmak ister paylaşmak ister genel tercihi takip eden olur. o yüzden listeyi rollcü nün yapması daha uygundur kavga çıkmaz hiç

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,561
4,388
113
Eyvallah ustadim sag olasin. Ben zaten tas catlasin 1 ay burdayim. Ama dedigin yamyam tayfayi ben de görebiliyorum. Varyemezleri nispet yapanlari. Herkesin gonlu kadar guzellik gelsin hayatina diyeyim

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,561
4,388
113
tam bu yüzden diyorum işte listeci olan adam takipten çok kimin etkinliği var kimin etkinliği yok onu kafaya takar haklı olarak rollcü kişi ise başarılı olmak ve bunun sonucunda dağıtım yapmak ister paylaşmak ister genel tercihi takip eden olur. o yüzden listeyi rollcü nün yapması daha uygundur kavga çıkmaz hiç
Mobil olmasam kimseye birakmam da mobil pldugum icin sordum. Liste belli zaten rol uzun surecek. Uyumak isteyen uyusun dinlensin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,875
44,833
113
Eskiden sende hic acmiyordun daha yeni yeni acmaya basladin.herkes kopartma derdinde olursa bu degirmen donmez bro mevzu o.adamlar forumu aadece gelirse cekilise katilmak icin kullaniyorlar 500 msji yapan giriyor konuya bol sans bile yazmadan cikiyor cekilis cikinca aninda fix atiyor 😁

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,875
44,833
113
Mobil olmasam kimseye birakmam da mobil pldugum icin sordum. Liste belli zaten rol uzun surecek. Uyumak isteyen uyusun dinlensin
Bro simdi bikac soru sorcam yanlis anlasilma olmasin.sen dedinki liste disinda kimse dahil olamaz.simdi adam roll takip etmeye gelcek ne olcak?takip etme katilim bittimi diycez?cvp yazarsan 1 soru daha sorcam?

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,561
4,388
113
Bro simdi bikac soru sorcam yanlis anlasilma olmasin.sen dedinki liste disinda kimse dahil olamaz.simdi adam roll takip etmeye gelcek ne olcak?takip etme katilim bittimi diycez?cvp yazarsan 1 soru daha sorcam?
Evet evet takip etmesi kendi zevkine kalmis. Listedekiler kabul ederse dahil ediyoeum

pogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,556
2,210
113
Eskiden sende hic acmiyordun daha yeni yeni acmaya basladin.herkes kopartma derdinde olursa bu degirmen donmez bro mevzu o.adamlar forumu aadece gelirse cekilise katilmak icin kullaniyorlar 500 msji yapan giriyor konuya bol sans bile yazmadan cikiyor cekilis cikinca aninda fix atiyor 😁
haklısın kardeş ben vakit geçirmek için katılıyorum çıkmış çıkmamış umurumda değil ama konuda görüyorsun yalvaran üzülen gençleri görünce üzülüyorum bu rollerden gelecek 5-10 kuruşu çok önemsiyorlar günlük yevmiye bir işe gitse günde 800-900 kazanırlar rahat rahat ama teknoloji insanı rahata kolay paraya alıştırıyor yapacak bir şey yok

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,875
44,833
113
Evet evet takip etmesi kendi zevkine kalmis. Listedekiler kabul ederse dahil ediyoeum
O zaman 2.soru geliyor bro sana.simdi sen listeyo yaptin ben bakdim ben listede varim burda takip etmek yerine gittim youtubde takildim sabaha kadarda ara ara kontrol ettim ama pogba ark sabaha kdr takip etti 2mizde ayni muameleyi gorcez kazanirsak.bu haksizlik olmazmi?ben seni anlamaya calisiyorum istersen herkese 1er k at banane 😁

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...