Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ceza Evine Gidiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Gecmisine baktım gece çekim paylaşanlara tebrikler yazmışsın rollede bol şans dilemissin aq hapise girecek adam bunları mi düşünür
Discord? Ne bekliyorsun kardeşim gidip sürekli ağlıyayımmı gece boyunca ne yapayım amk ne yapayım kafayı yedirtirsiniz insana

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Git ailenden yardım al iste burdakilerin sana yararı olmaz
Kardeşim herkesin ailesi senin büyüdüğün gibi bir aile değil babama avukat parasını söylediğimde siktir git içerde yat dedi bana. Ne yapayım? İşe giremiyorum psikolojim bozuldu. Yatayım ne olacaksa olsun derdindeyim. Para koparmaya çalışıyorsun yazanlar var ulan insafsızlar ayakkabımı bile satılığa çıkardım ne anlatıyorsunuz siz???

dalgur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
833
192
43
Git ıcerde yat bence kimseye hayrında yok ailen de bellı ki bıkmış.. Icerde kafanı dinle

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,453
4,431
113
Demek ki nasıl birini dolandirdin ki bu ceza geldi kolay kolay gelmez bu şey

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Madem dolandirmadin niye itiraz başvurusu yapmadın nasil bir kafan var anlamadım cezayı ustleniyorsun git iyi bir avukat bul ailen okadarda kötü değildir
Bak kardeşim herkes senin kadar şanslı değil. Dediklerine göre iyi bir aileye sahipsin umarımki öyledir. Ama ne yazıkki ne annemle ne babamla öyle bir durum söz konusu değil.

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Madem dolandirmadin niye itiraz başvurusu yapmadın nasil bir kafan var anlamadım cezayı ustleniyorsun git iyi bir avukat bul ailen okadarda kötü değildir
Dolandırma muhabbetine gelirsek olayı 2. Sayfada falan anlattım biraz oku ondan sonra boş bile yapıcaksan okuduktan sonra yap

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,886
6,687
113
Dostum Konuya yazdım ama yanlış anlama en taş kalpli anne baba bile lanet olsun der yine yardım eder. En kötü borç olarak bile verse çalışıp geri ödersin gencecik adamsın 1 ay veya 5 yıl farketmez değer mi yatmaya hemde suçsuz olduğun halde

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,453
4,431
113
Dostum Konuya yazdım ama yanlış anlama en taş kalpli anne baba bile lanet olsun der yine yardım eder. En kötü borç olarak bile verse çalışıp geri ödersin gencecik adamsın 1 ay veya 5 yıl farketmez değer mi yatmaya hemde suçsuz olduğun halde
Ben inanmadım suçsuz olduğuna

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Bende onu anlamıyorum zaten aile için yıllarca herşeyi yaptım babam benim dolandırıcılıktan dosyam olduğu için böyle davranıyor zaten. Kendilerine durumu herne kadarda anlatsam neyse kanka gerçekten aile muhabbetine girmek istemiyorum şimdi

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,453
4,431
113
Bende onu anlamıyorum zaten aile için yıllarca herşeyi yaptım babam benim dolandırıcılıktan dosyam olduğu için böyle davranıyor zaten. Kendilerine durumu herne kadarda anlatsam neyse kanka gerçekten aile muhabbetine girmek istemiyorum şimdi
Sende 150 200 TL için ibanini satma herkese

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,886
6,687
113
Bak kardeşim seninle aynı suç durumunda olmadım ama babamla aram iyi değildir 2 senedir konuşmuyorum ama meblağ büyük bir badire atlattım yardım etti herkesin anası babası bir değil herkes hata yapar ama zerre kadar vicdanları yoksa da ne bileyim. Sonuçta sen doğmak istemedin onlar senin doğmanı istedi . Canını sıkmak için yazmıyorum çözümü burda bulamazsın veya derdini paylaşmak istersin merhem olmaz burası. Tekrardan geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...