Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ceza Evine Gidiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Navifan1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,272
521
113
Bu kardeşimiz ibanının yanında telefonunu da kullandırmış sanırım.Aksi halde ceza alması o kadar saçma ki

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,886
6,687
113
Geçmiş olsun Herkesin başına böyle bi durum gelebilir,insanlık hali .Yanlış anlama avukata verecek paran da olmayabilir ama ailen neden destek vermiyor ? Sonuçta kendi işlediğin bir kusur değil mağdur olmuşsun. Yani anne ve babanın yardım etmemesi çok üzücü, en azından sağlam bir avukat tutup parasını ödeselerdi sende onlara çalışıp geri öderdin. Yaşın genç ayrıca... neyse hakkında hayırlısı olsun

akınco

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,022
598
113
Herkese merhaba arkadaşlar. İyi forumlar diliyorum. Dosyada eklediğim gibi 5 sene ceza yedim. Birde üstüne 85K para cezası yedim.

Daha önce cezaevine girmiş bir abim aydınlatırsa çok memnun olurum. Cebimde 10TL yok don falan zor ayarladım kendime. Teslim olurken paraya ihtiyacım varmı? Ve içeride kendime sigara alacak parayı nasıl kazanabilirim. Aileme içeride yük olmak istemiyorum. Olsam bile zaten gönderebilecekleri miktar çok kısıtlı.

Geceleri uyuyamıyorum pazartesi teslim olucam 200TL ile gitsem yeterlimi? Ve orada askerlik gibi giyinebileceğimiz bazı şeyler veriliyormu.

Öneri ve tecrübe aktarımı için özeldende yazabilirsiniz.
Şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim.
Güle güle

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Dolandırıcı olmasa inansam yada gercek olduğunu yazi kopya da olabilir ben para verirdim ama güvenim yok
Abicim bi konu açtık derdimizi dökdük diye millet bizi sadaka duvarı sanıyor paranı falan isteyen yok güvenin umrumda değil gerçekten

muhtar62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
388
66
28
Teşekkür ederim Allah razı olsun. Bundan 4 sene önce mahalleden bir abi IBAN istedi kendi bankasının bloke olduğunu eniştesinin araba alacağını söylemişti bende verdim cahillik. Parayı çekip ona verdim sonrasında birdahada yüzünü görmedim adamın. Kameradan fotoğrafını ve bildiğim kadarı ile ismini mahkemeye verdim ama takipsizlik emri çıktı. Para yetmediği için avukatta tutamadık. Şimdi sırf boşa güven yüzünden gidiyorum cezaevine.
Dostum geçmiş olsun aynı olay ben ve arkadaşımın başına da geldi benim duruşma da pazartesi 3 yıldır devam ediyor aynı olaydan 2 dosyam vardı birinden ceza yemedim yedim ama adli para cezası o da 5 yıl içinde başka olay olmazsa ortadan kalkıyormuş sen niye böyle oldu tuhaf avukat tutup olayın üstüne gitseydin her mahkemeye katılsaydın iyi hal indirimi de oldu bizde ilk suçumuz ve okuduğumuz için paçayı yırtacağız gibi pazartesi de

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Geceden beridir inanmadım diyenleri gördükçe başıma ağrılar giriyor vallahi kafayı yiyeceğim ön ayak olan abilerime çok teşekkür ediyorum. Ama yobaz herşeyde fitne arayan insanlar yüzünden @Daimon @Shellac konu kilit abi lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...