Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ceza Evine Gidiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Ekledigin dosya da yazanlar cok agir ithamlar. Eger olay senin dedigin kadar basitse yazik olmus.

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
içeriyi şöyle düşün kardeş askerlik acemi birliği gibi herkez para toplar kantinden birşeyler alır kantin yazılır peynir sigara sabun permatik vb şeyler devlet sana hiç birşey vermez 1 tane permatik ve 1 tane hacı şakır verir diğer herşey paralı parasız adam içerde yapması çok zor dua ette en parasını sen ol koğuşta meydancı ölürsün sigara paran çıkar ,ilk 1 hafta rüyalar görürsün kabuslar 1 hafta sonra alisirsin herkesle sohbete başlarsin ve 10.gunde senin anlatacak onalrinda dinleyecek bir olayı olmaz kafa dengi 1 2 arkadaşla oturur öylece birbinize bakarsınız askerliğin aynısı tv kumandası en ağır kişide okur o ne acarsa izlersin ama dediğim gibi 1 aya alışırsın ,birde sen daha önce suç işlememişsin nasıl haliç cezası hükmün açıklanmasını geride birakmito3 dolandırıcılık suçunda ertelenir ve yatmaz para cezasına döner normalde ilk suçta kapsamına ve olaya gore
Açıklama için teşekkür ederim hocam. Uyumlu bir yapım var umuyorumki içerideki insanlarla problem yaşamam

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Bi avukata sordum istinafada götürsen 2 yıl sonra yatarsın dedi başka bişey yapamayız mı deyince 3000 lira para istedi :D dedimki abi çıkmaz o kadar istersen dönüş paramı vereyim biraz söyle kabul etmedi. İyilik ölmüş hocam vallaha
La baro avukatın olması lazım .devlet sana avukat vermistir senin ondanda mi haberin yok.

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Tam olarak yazsana şu olayı ibana para gelmeyle ceza alınmaz para cezası dışında dolandırıcılık parası olduğu ve senin işin içinde olduğunun kanıtlanması lazım öyle ibana para geldi gir içeri nerede aq,,,herkez düşmanına ozaman patlamış kredi kartından para atsın çeken adam içeri girsin öyle olurmh
Hocam adamın tekini aramışlar ben savcıyım falan diye dolandırmışlar haberim yok tabi iban istendi benden bankam bloke arabayı enişte sattı parasını göndericek falan o şekilde göndermiş adam parayı benim ibana

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,024
8,426
113
Simdi anlattıklarından yola çıkarak bir tanıdığın kişi hem seni hem de başka birisini dolandirmis olarak anlıyorum ve diğer mağdur olan şikayetçi olmuş sen sadece senin ibani vermişsin o diğer mağdur benle muhatap olan bu değildi dese sende durumu anlatsan suçsuz olduğun ortaya çıkmaz mi ben mi yanlış dusunuyorum

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Simdi anlattıklarından yola çıkarak bir tanıdığın kişi hem seni hem de başka birisini dolandirmis olarak anlıyorum ve diğer mağdur olan şikayetçi olmuş sen sadece senin ibani vermişsin o diğer mağdur benle muhatap olan bu değildi dese sende durumu anlatsan suçsuz olduğun ortaya çıkmaz mi ben mi yanlış dusunuyorum
Mahkemeye aynısını söyledik kamu davası olduğu için uzlaşmaya bile götürtmediler

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
İstedik nitelikli dolandırıcılığa ücretsiz avukat vermiyoruz dediler
Neyse 5 aya en gec burdasın ilk 1 ay zor gecer kapalı ceza evi sonra acik cezaevinde işin olur maaşın olur.burda cok sey diyen olur bakma sen kimseye.disaridan daha rahat.hem kumarı belki birakmis olursun 5-6 ay oynamayinca uzaklasirsi

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Neyse 5 aya en gec burdasın ilk 1 ay zor gecer kapalı ceza evi sonra acik cezaevinde işin olur maaşın olur.burda cok sey diyen olur bakma sen kimseye.disaridan daha rahat.hem kumarı belki birakmis olursun 5-6 ay oynamayinca uzaklasirsi
Teşekkürler hocam her mesajına içim ferahlıyor.

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Bizim forumdakilerin yuzde 25 i girip çıkmıstir ,yuzde 25i girecektir mahkeme onaylaması bekliyordur.geriye kalan yok benim boyle seylerle isim olmaz diyenlerinde yarisi bi sekilde girip cikar kumar krizi bi suc isletir

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Bizim forumdakilerin yuzde 25 i girip çıkmıstir ,yuzde 25i girecektir mahkeme onaylaması bekliyordur.geriye kalan yok benim boyle seylerle isim olmaz diyenlerinde yarisi bi sekilde girip cikar kumar krizi bi suc isletir
Valla hocam belki cebime fazladan 200 koyarım diye deneme bonusuna asıldım şu saatte inş bişey olmaz

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Parasızlık kötülüklerin köküdür
Orada en azından karnını doyurursun
Devlet sana bakar
Biz dışardayızda ne bok yiyoz

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Devlet sana bakar
Yemekler,kullandigin elektrik bile parali kanka orda da.ama yanina para isteyebileceğin seni sevdigini dusundugun kisiler varsa onlarin telefon numaralarini liste yap o kagidi kaybetme.yoksa icerde tuvalet temizler durursun

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,024
8,426
113
Devlet sana bakar
Bakar bakarda baktığını çıkınca ister benim bildiğim icerde kaldığın gün sayısı kadar belirlediği tutarda bir ödeme yapmanız gerekiyor çıkınca bedava bakmıyor

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,971
1,060
113
Allah razı olsun. Sigara param çıksa tek giderim o olur çünkü
Sana hemen iş vermezler dostum öyle herkese de vermiyorlar iyi hali olanlara verilir genelde Ankara kapalı ise yardımcı olurum iş ayarlarız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...