Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ceza Evine Gidiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,350
1,319
113
Tam olarak yazsana şu olayı ibana para gelmeyle ceza alınmaz para cezası dışında dolandırıcılık parası olduğu ve senin işin içinde olduğunun kanıtlanması lazım öyle ibana para geldi gir içeri nerede aq,,,herkez düşmanına ozaman patlamış kredi kartından para atsın çeken adam içeri girsin öyle olurmh
Olur burada adam kahvede abi nakit varmı sende 2bin dedi adam verdi ibanına gönderiyorum şimdi dedi adam sırf o yüzden 4 ay içeride yattı hiç alakası bile yok ara mahkemede daha önce hiç para gelen kişiyle muhattabı olmadığı için bıraktılar.

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,477
895
113
5 yıl üstü olduğu için hagb vermemiş normal da suçun cezası 4 yıl 3 kişi olduğu için yarı oranın da arttırıma gitmiş uzlaşma yok nitelik dolandırcılıkta fakat zararı karşılayıp 3/2 oranında indirim alırdın ve dosya hagb girerdi keşke zararı karşılarım deseydin mahkemede istanafa götür dosyayı en az 1 yıl sürer o süre zarfında nitelikli hallere uzlaşma çıkacak zararı karşılar dosya kapatırsın avukata gerek yok bi dilekçe yaz yapamıyorsan birine yazdır itiraz et istanafa gönder gidip teslim olma

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
5 yıl üstü olduğu için hagb vermemiş normal da suçun cezası 4 yıl 3 kişi olduğu için yarı oranın da arttırıma gitmiş uzlaşma yok nitelik dolandırcılıkta fakat zararı karşılayıp 3/2 oranında indirim alırdın ve dosya hagb girerdi keşke zararı karşılarım deseydin mahkemede istanafa götür dosyayı en az 1 yıl sürer o süre zarfında nitelikli hallere uzlaşma çıkacak zararı karşılar dosya kapatırsın avukata gerek yok bi dilekçe yaz yapamıyorsan birine yazdır itiraz et istanafa gönder gidip teslim olma
İstinafa yargitaya goturse 5 yıl surer o zamana kadar para da bulur her turlu.ama avukat destegi almadigi icin istinaf surelerini kacirmis olabilir

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Araştıracağım Allah razı olsun

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Param yok diyosun ama İstanbulda yaşamanın maliyeti 30k yi gecmis
Aclik siniri 20k asgari 17k
Nasil oluyo bu iş nasil istanbulda yasiyon ve suan hayattasin
Yanlis anlama merakimdan soruyorum

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
Parasızlık kötülüklerin köküdür
Orada en azından karnını doyurursun
Devlet sana bakar
Biz dışardayızda ne bok yiyoz
olum Sen Hiç cezaevine Birde kapalıya Girdinmi oyle konusuyon kapalıda paralı olacagıma dısarda parasız kalayım

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,477
895
113
Araştıracağım Allah razı olsun
15 gün süren var kaçırma git arzualciye adliye oralarda var ver 200 TL dilekçeni yazdır mahkemenin kalemine ver gidip teslim olma istanaf 1 yıl sürer belki dosyayı tekrar yargılamaya sokar en kötü uzlaşma çıkacak orada geçirdiğin 1 güne kahredersin bir de paran yoksa büyük sıkıntı

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Param yok diyosun ama İstanbulda yaşamanın maliyeti 30k yi gecmis
Aclik siniri 20k asgari 17k
Nasil oluyo bu iş nasil istanbulda yasiyon ve suan hayattasin
Yanlis anlama merakimdan soruyorum
Hocam sen beslenmek için yiyorsun ben doymak için. Sen evde yaşıyorsun ben ahırdan küçük bir yerde

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
15 gün süren var kaçırma git arzualciye adliye oralarda var ver 200 TL dilekçeni yazdır mahkemenin kalemine ver gidip teslim olma istanaf 1 yıl sürer belki dosyayı tekrar yargılamaya sokar en kötü uzlaşma çıkacak orada geçirdiğin 1 güne kahredersin bir de paran yoksa büyük sıkıntı
200 den az veremiyormuyuz

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113

gurkang

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
339
58
28
Geçmiş olsun dostum çok dandik bir duygu biliyorum ama 3 güne oraya da alışıyorsun.

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
Her neyse cezayi almissin artik yapicak bisey yok girmeden saglam bi avukat bulsan yatmazdin girdikten sonra çok zor o iş 8 ay kapalida yatarin var kalan acikta tamamlarsin şimdi soruna gelelim iceriye para sokamiyosun girişte birakiyosun parayi ne kadar bıraktığına dair imzali kagit veriyolar hiç kimse içeriye para sokamaz soksada işe yaramaz bisey almak istedigin zaman gardiyan sana bi kagit veriyo istediklerini yaziyosun kantinden getiriyolar girişte biraktigin paradan düşüyorlar ona göre imzaliyosun işte ilk girişin sanirim hengi ceza evi o önemli neyse sıkıntı içerisi biraz fazla ses etme sakin takil dinle bol bol fazla söze falan karışma 2 gune falan psikolak cagiricak seni ilaç falan kullaniyomusun diye orda uyku ilacı iste en az 1 ay kullan yoksa iyce bozulur psikojin atlatamassin zsten herkes kullaniyo psrasiz kalirsan icerinden iş istiyosun duruma gore buluyorlar sana biseyler etraftakilerde yardımcı olur onun dışında alisirsin bu arada disarda kim varsa avukat ayarlasin biran önce askerliğe falan benzemez orası

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,477
895
113
Dostum kimseye bakma al bi a4 kağıdı git mahkemenin kalemine istanaf yoluna başvuracağım de o sana söyler ne yazman gerektiğini başından geçeni yazıyorsun dosya numarasını yazıyorsun hepsi bu 20 dk sürmez süreyi kaçırma pazartesi sabah direk git kaleme elimdeki karar ile

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Her neyse cezayi almissin artik yapicak bisey yok girmeden saglam bi avukat bulsan yatmazdin girdikten sonra çok zor o iş 8 ay kapalida yatarin var kalan acikta tamamlarsin şimdi soruna gelelim iceriye para sokamiyosun girişte birakiyosun parayi ne kadar bıraktığına dair imzali kagit veriyolar hiç kimse içeriye para sokamaz soksada işe yaramaz bisey almak istedigin zaman gardiyan sana bi kagit veriyo istediklerini yaziyosun kantinden getiriyolar girişte biraktigin paradan düşüyorlar ona göre imzaliyosun işte ilk girişin sanirim hengi ceza evi o önemli neyse sıkıntı içerisi biraz fazla ses etme sakin takil dinle bol bol fazla söze falan karışma 2 gune falan psikolak cagiricak seni ilaç falan kullaniyomusun diye orda uyku ilacı iste en az 1 ay kullan yoksa iyce bozulur psikojin atlatamassin zsten herkes kullaniyo psrasiz kalirsan icerinden iş istiyosun duruma gore buluyorlar sana biseyler etraftakilerde yardımcı olur onun dışında alisirsin bu arada disarda kim varsa avukat ayarlasin biran önce askerliğe falan benzemez orası
Kanka 8 ay kapalida kalirsin falan demissinde adamın yatari 6 ay .1 ay kapalıda kaliniyor benim bildiğim 5 ay acik cezaevi.sonra denetimliye cikiyor

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Dostum kimseye bakma al bi a4 kağıdı git mahkemenin kalemine istanaf yoluna başvuracağım de o sana söyler ne yazman gerektiğini başından geçeni yazıyorsun dosya numarasını yazıyorsun hepsi bu 20 dk sürmez süreyi kaçırma pazartesi sabah direk git kaleme elimdeki karar ile
Tamam çok teşekkür ederim

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
6 yil kardesim adamin yatari uzerine koyarak vermiş cezayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...