Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ceza Evine Gidiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Ayakkabı bundan isteyene özelden numara atarsa orjinal resmini atabilirim. Biraz yıpranmış durumda anlık fiyatı 6bin TL 2 sene kadar oldu ben alalı. İyi bi fiyat verene İstanbul içi getiririm
Guzelmis bunu satta paran bulunsun
Alan adam atar makinaya tertemiz giyer
Sende orda giyersin bi terlik
Nabacan bunu

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
896
497
63
Abi acaba tütün falan götürsem alırlarmı içeri
Yok kantinden aliyosun herseyi makaron falan alırsın tütün alirsin ogretirler sana nasil sarildigini ilk iş kantinden en uste kilit yaz önce dolabi guvene al yoksa bi gecede patlatirlar donuna kadar çalarlar

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Sen bence okuma daha iyi kardeş 4000 günü günlüğü 20 çarpmış 80k ya bağlamış ayrıca 5vsene hapis cezada var
İkisi bir çok ağır oldu abla acaba parayı çıktıktan sonramı ödiycem az bi miktarda değilki

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
896
497
63
İkisi bir çok ağır oldu abla acaba parayı çıktıktan sonramı ödiycem az bi miktarda değilki
Kardesim sen anlamadin galiba beni parasiz iceride milletin donunu yikarsin izmarit ararsin yerde insanliktan cikarsin girmeden git dilencilik yap bul avukatı

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Kardeş sen bunu istianfa gönderdi mi itiraz ettinmi etmediysen niye gidiyon anlamdimki
Abla avukatla konuştum adam istinifada göndersen 1 2 sene sonra gider yatarsın birşey değişmez dedi. Başka sorulara para istiyor kime sorsam tek cevap için para istiyor az bi miktarda değilki olsa ayakkabıyı satmam :D

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,289
1,087
113
Bu arkadaş dalga geçiyor sizle bazilarixa onla vaşak geciyor iki lafından biri parada parada nasıl kurtulabiliriz değil her lafı para bonkor hayırsever avına çıkmış kardeşimiz.!

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Bu arkadaş dalga geçiyor sizle bazilarixa onla vaşak geciyor iki lafından biri parada parada nasıl kurtulabiliriz değil her lafı para bonkor hayırsever avına çıkmış kardeşimiz.!
Ayıp abi. Vallaha ayıp. Kimseden para istediğim yok benim. İsteyene ayakkabımı satarım diyorum sen bana hayır sever avına çıkmış diyorsun. inanmıyorsan da discordun falan at canlı yayında uyapa gireyim. Dosyayı herşeyi göstereyim

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
Alırlar yasak değil kantinde de herşey satılıyor korkma yatmiyacan sadece para cezasına cevirmisler senin 10 yıl cezanı gönlünu ferah tut dersin abi demiş yatmiyacan diye
Para cezasi ayri hapis ayri ikisinide kitlemisler arkadasa
Hapis cezasını paraya cevirdigi zaman 5yilhapis cezasinin 87000 lira adli para cezasina çevrilmesine vs yazar yanlis yonlendirme arkadasi bu arkadas yatar ha 3 ay yatar ha 5 ay orasini bilemem

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
gardaşım büyük geçmiş olsun amk ülkesinde polatlar bu kadar ceza yemedi düzgün bi avukat olsa yatırmazdı seni bu dosyadan yokluğun gözü kör olsun karara göre 5 sene yatarın var düzgün durursan 2 sene yatar çıkarsın o para cezasını ödersen bi senede de çıkarsın bilgin olsun ödememezlik etme bak ödemezsen ekstradan bi 5 sene daha yatarsın o parayı senden alana kadar yatırıyor namussuzlar benimde başıma geldi ödemedim diye bi gün yattım ödeyince çıkardılar ama bende hükmün açıklanmasının geri bırakılması uygulanmıştı seninki çete dosyası diye değerlendirilmiş o maddeyi uygulayamamışlar dediğim gibi ne yap ne et o parayı bulmaya bak bide adam gibi bi avukat bul onada biraz para bayıl 5 sene geçmez orda allahı belasını versin böyle adaletin

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
gardaşım büyük geçmiş olsun amk ülkesinde polatlar bu kadar ceza yemedi düzgün bi avukat olsa yatırmazdı seni bu dosyadan yokluğun gözü kör olsun karara göre 5 sene yatarın var düzgün durursan 2 sene yatar çıkarsın o para cezasını ödersen bi senede de çıkarsın bilgin olsun ödememezlik etme bak ödemezsen ekstradan bi 5 sene daha yatarsın o parayı senden alana kadar yatırıyor namussuzlar benimde başıma geldi ödemedim diye bi gün yattım ödeyince çıkardılar ama bende hükmün açıklanmasının geri bırakılması uygulanmıştı seninki çete dosyası diye değerlendirilmiş o maddeyi uygulayamamışlar dediğim gibi ne yap ne et o parayı bulmaya bak bide adam gibi bi avukat bul onada biraz para bayıl 5 sene geçmez orda allahı belasını versin böyle adaletin
Abi şaka gibi olay parayı çıkmazsam nasıl ödeyeceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...