Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ceza Evine Gidiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,287
1,086
113
Ayıp abi. Vallaha ayıp. Kimseden para istediğim yok benim. İsteyene ayakkabımı satarım diyorum sen bana hayır sever avına çıkmış diyorsun. inanmıyorsan da discordun falan at canlı yayında uyapa gireyim. Dosyayı herşeyi göstereyim
Yemişim discordunu kral bu haltı onceden biliyorsun bende problemler yaşıyorum sen para lazım para lazım iki lafından biri bu burda hepimize para lazım nasıl kurtulurum ne yapabilirim demiyorsun adamlar dilekçe var diyor sen ayakkabı diyorsun duygu somurusu gibi yapiyorsun ayıbın yollari kayıp kardeş 500 liram para var hesabımda valla yarısını gonderirdim ama sen sürekli para dilekçe nasıl olcak nasıl ederim yok yasim küçük yatayim çıkayım diyorsun kolay aw içerde yatmasi çok kolay

gokce25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,096
386
83
Yemişim discordunu kral bu haltı onceden biliyorsun bende problemler yaşıyorum sen para lazım para lazım iki lafından biri bu burda hepimize para lazım nasıl kurtulurum ne yapabilirim demiyorsun adamlar dilekçe var diyor sen ayakkabı diyorsun duygu somurusu gibi yapiyorsun ayıbın yollari kayıp kardeş 500 liram para var hesabımda valla yarısını gonderirdim ama sen sürekli para dilekçe nasıl olcak nasıl ederim yok yasim küçük yatayim çıkayım diyorsun kolay aw içerde yatmasi çok kolay
Dilekçe yaz diyorum 1 2 sene vakit kazan anlamiyorki

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,287
1,086
113
Yok kral müstahak dilekçe diyorsun para diyor ayakkabı diyor hiç inandirici değil Allah zorda kalan herkeze yardımcı olsun sahtekarlık yapanda varsa gotu çıksın aw

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Türker abicim. Sen beni yanlış anlıyorsun. 1. Si senden zaten para istemiyorum. 2. Si burdan karşılıksız kimseden para almam. Ama nasıl bu kadar rahat iftira niteliğinde ithamda bulunabiliyor Sun aklım almıyor

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,287
1,086
113
Türker abicim. Sen beni yanlış anlıyorsun. 1. Si senden zaten para istemiyorum. 2. Si burdan karşılıksız kimseden para almam. Ama nasıl bu kadar rahat iftira niteliğinde ithamda bulunabiliyor Sun aklım almıyor
İftira farklı biseydir dostum ben iftira falan atmıyorum fikrimi söylüyorum sen çözüm odaklı değilsin burda sana guzelce yonlendirecen insanlar var kulak asmiyorsun para lazım ayakkabı bilmem ne kelin ilacı olsa kafasına sürer lafı buralar için cuk diye oturuyor

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Abicim ben zaten dava açıldığı günden beridir nasıl psikoloji deyim haberin varmı? 1 sene dışarda dursam işe giremiyeceğim aklımda hep o kalacak psikolojik olarak bitiğim diyorumki gireyim ne olursa olsun yatayım artık bitirip hayatıma yeni bir sayfa açayım. Ama siz insanın psikolojisini dahada çok sikiyorsunuz tebrikler

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Turker adamin uzerine gitme
Zaten canı yanmış
Para istemedi kimseden
Yalan degildir resimde atmis

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
kanka senin hikayen de zaten sıkıntı var bi yerden para geldi çektim verdim diyosun dosyada telefonda kendini polis savcı olarak tanıtanların dosyası böyle bi dosyada birden fazla delil olmadan hakim böyle bi karar vermez mağduriyetini anlatsan yine yardımcı olurlar banada sinyaldesin gibi geliyor da günahını almayalım diye bişey demiyoruz

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
kanka işte senin kafadan bi 100 150 bine ihtiyacın var git itiraz et süre kazan o sürede artık o paranın peşine düş başka çaresi yok
Yalan yok o konuyu hiç araştırmadım ama mantık olarak kendi kendime çıktıktan sonra taksit yapar yavaş yavaş öderim diyordum o iş öyleyse büyük sıkıntı abi

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
kanka senin hikayen de zaten sıkıntı var bi yerden para geldi çektim verdim diyosun dosyada telefonda kendini polis savcı olarak tanıtanların dosyası böyle bi dosyada birden fazla delil olmadan hakim böyle bi karar vermez mağduriyetini anlatsan yine yardımcı olurlar banada sinyaldesin gibi geliyor da günahını almayalım diye bişey demiyoruz
Kanka olayı anlattım 2? Sayfada falan olması lazım. Sürekli aynı şeyleri yazmaktan yoruldum gerçekten. Kimseden para istemiyorum kardeşim. Bi değerli ayakkabım var telefonunu sat muhabbeti açıldı bende dedimki telefon para etmez ayakkabı ederse eder. Onu nasıl stacağımı sordum. Abi dediki burda at resmini satılır. Yalansa yalan diyin hocam. Tüm mesajları okumadan kendi çapınızda yargılıyorsunuz

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Paraya düşkün insan değilim ömrümde tek kupon yaptım paylaştım gelseydi hep beraber yerdik. Paraya düşkün olsam beklediğim kuponu neden dağıtayım. Ama gerçekten insanoğlu olarak çok acımasız olabiliyoruz. Güzel 2 kelam etsen baş tacısın ama bu durumda birde siz yalancılık ithamında bulunuyorsunuz ayıptır

hkngkce45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,079
662
113
Ya bilader ben daha yeni çıktım içeriden

istinafa yolla bunu hemen pazartesi günü dediğin gibiyse temiz çıkabilir çıkmasa bile 1 sene atar seni sende biraz çalışıp para kazanırsın paran yoksa cezaevi senin için çok kötü olur dostum. Allah yardimcin olsun bende uğraşıyorum 10 dosyayla daha istinafa yolla çok pişman olursun içerisi çok kötü kardeşim hemde çok akıllı ol İSTİNAFA YOLLAAA

Fatalblowx

Webmaster
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,557
1,759
113
Kanka olayı anlattım 2? Sayfada falan olması lazım. Sürekli aynı şeyleri yazmaktan yoruldum gerçekten. Kimseden para istemiyorum kardeşim. Bi değerli ayakkabım var telefonunu sat muhabbeti açıldı bende dedimki telefon para etmez ayakkabı ederse eder. Onu nasıl stacağımı sordum. Abi dediki burda at resmini satılır. Yalansa yalan diyin hocam. Tüm mesajları okumadan kendi çapınızda yargılıyorsunuz
Ayakkabını letgo sahibinden sitelerine koysan müşteri bulursun zaten burada vakit harcama derim.

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Ya bilader ben daha yeni çıktım içeriden

istinafa yolla bunu hemen pazartesi günü dediğin gibiyse temiz çıkabilir çıkmasa bile 1 sene atar seni sende biraz çalışıp para kazanırsın paran yoksa cezaevi senin için çok kötü olur dostum. Allah yardimcin olsun bende uğraşıyorum 10 dosyayla daha istinafa yolla çok pişman olursun içerisi çok kötü kardeşim hemde çok akıllı ol İSTİNAFA YOLLAAA
Tamam abi pazartesi gideceğim adliyeyemi gideceğim Adalet sarayına falanmı nerden yapılıyor o

hkngkce45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,079
662
113
Tamam abi pazartesi gideceğim adliyeyemi gideceğim Adalet sarayına falanmı nerden yapılıyor o
Adliyeye git sor sana söylerler kardeşim ama sakın boşlama mutlaka pazartesi o işi bitir adliye de ogrenemessen internetten bak kağıda yaz avukata 200 lira ver yazdır.
Sana son sözüm dostum daha 1 hafta oldu çıkalı ben parasız pulsuz içerisi sana ızdırap olur kafayı yersin. Bak mutlaka ama mutlaka pazartesi hallet o işi.

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Adliyeye git sor sana söylerler kardeşim ama sakın boşlama mutlaka pazartesi o işi bitir adliye de ogrenemessen internetten bak kağıda yaz avukata 200 lira ver yazdır.
Sana son sözüm dostum daha 1 hafta oldu çıkalı ben parasız pulsuz içerisi sana ızdırap olur kafayı yersin. Bak mutlaka ama mutlaka pazartesi hallet o işi.
Tamam abi

Rcbo17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
737
191
43
İkisi bir çok ağır oldu abla acaba parayı çıktıktan sonramı ödiycem az bi miktarda değilki
O para cezasını halletmezsen o paranın miktarı kadar günlük 20 TL'den içerde yatarsın, yani o para ödenene kadar orda yazan 4000 k kusur gün içerde yatarsın o da 10 yıli geçer kardeşim. Başvur 85 k yi 24 e bölsünler aylık 3.5 k öde. 5 yıl hapis cezasınla zaten Max 1 ay yatarsın , geçenlerde arkadaş infazı yaktı 5 yıl ceza almıştı, 6-7 k para cezası varmış onu ödedi. 1 gün girdi çıktı yaptı sadece 5 yıl cezaya, 5 ayda denetimi var okadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...