Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,999
44,359
113
Çocuk PARASI 1 ay yatar 1 ay yatmaz bu yardımı yükseltiler ondan mebla yüksek hocam
Yukseldigini biliyorum ben 1 kere almistik oda tavan fiyatdandi o zaman mx 600du yani suanki 1250 350de cocuk parasi yatmis.cocuk parasi 2 ayda 1mi oyle oldugunu bilmiyordum bn oda her ay diye biliyorum

lockmoney

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,230
444
83
Arkadaslar ptt atm sinden para çekebilen varmı cekemedim bir türlü yardım parasını

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Arkadaslar doğalgaz yardımına başvurup onay alanlar bugün yatmış e edevletten kontrol edebilirsiniz bana 450 yatmış

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Her ay yardım verilecek mi bir de başvuru şeklini söylermisin
Her ay değil sanırım şehirlere göre ödeme yapılacak yani sıcak şehir az soğuk şehir daha fazla alacak ödeme mart ve ekimde 2 kez yapılacak ödemeler şuan için öyle biliyorum e devlet üzerinden yapılıyor başvuru. Ekonomik destek üzerinden yapıyorsun başvuruyu

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Her ay değil sanırım şehirlere göre ödeme yapılacak yani sıcak şehir az soğuk şehir daha fazla alacak ödeme mart ve ekimde 2 kez yapılacak ödemeler şuan için öyle biliyorum e devlet üzerinden yapılıyor başvuru. Ekonomik destek üzerinden yapıyorsun başvuruyu
Benim kabukl olmus ama ne kadar ödeyecem nerde ogrenebilirim

merterem

🇹🇷 Türkiyem 🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,239
693
113
55 gün oldu artık verin be başlıyacam sosyal başvuru hizmetine..

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,569
113
6 Ekimde başvuru yaptık cevap yok hala şikayetvara yazmış biri 26 eylülden beri onunda sonuçlanmamış sorsan en geç bir ay içinde cevaplıyoruz derler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...