Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
6 Ekimde başvuru yaptık cevap yok hala şikayetvara yazmış biri 26 eylülden beri onunda sonuçlanmamış sorsan en geç bir ay içinde cevaplıyoruz derler
Benimki 3 ayı geçti süreç devam ediyor diyor verirsen verirsin Red edersen edersin nasıl bir çalışma bilmiyorum kokuşmuş sistemin kokuşmuş memurları

erdemska

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
164
131
43
Benim kabul edildi diyor2 hafta olacak gelen giden olmadi neden acaba

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,880
834
113
Fatura benim üstüme değil ev sahibinin üzerine yararlanamazmıyız
faturanın senin üzerine olmasına gerek yok üstad. 2 gün önce ödedim bende.. benim de elektrik aboneliği ev sahibinin üstüne. hatta ptt ye gitmeyip e devlet üzerinden kartla da ödeyebilirsin

Sinopee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
496
325
63
faturanın senin üzerine olmasına gerek yok üstad. 2 gün önce ödedim bende.. benim de elektrik aboneliği ev sahibinin üstüne. hatta ptt ye gitmeyip e devlet üzerinden kartla da ödeyebilirsin
Nasıl yapacagız üstad e devletten sana zahmet anlatırmısın

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,880
834
113
Nasıl yapacagız üstad e devletten sana zahmet anlatırmısın
üstad e devlet arama kısmına elektrik yardımı ile fatura ödeme yazın. önce dağıtıcı firmayı seçip sonra abone nu girin.. ödemek istediğin faturayı seç ve yardım miktarı düştükten sonra ödemen gereken tutarı da gösteriyor. sonra kart bilgilerini girip hallediyorsun..

cveneburi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,884
1,103
113
üstad e devlet arama kısmına elektrik yardımı ile fatura ödeme yazın. önce dağıtıcı firmayı seçip sonra abone nu girin.. ödemek istediğin faturayı seç ve yardım miktarı düştükten sonra ödemen gereken tutarı da gösteriyor. sonra kart bilgilerini girip hallediyorsun..
Bana da elektrik yardımı çıkmış ama listede benim elektrik şirketi yok

Nasıl olacak bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...