Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sinopee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
496
325
63
üstad e devlet arama kısmına elektrik yardımı ile fatura ödeme yazın. önce dağıtıcı firmayı seçip sonra abone nu girin.. ödemek istediğin faturayı seç ve yardım miktarı düştükten sonra ödemen gereken tutarı da gösteriyor. sonra kart bilgilerini girip hallediyorsun..
Teşekkür ederim

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Beni niye reddediyolar anlamıyorum

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,098
636
113
Ben 2 ay önce dogalgaz yardım basvurusu yapmısdım onaylanmısdı ama 2 aydır fatura 200 civarı geliyor diye ugrasmadım bu ay kombi acdım gorselde 625 yazıyor 1 ay sonraya fatura gelicek aktif olurmu acaba
Bu doğalgaz yardımı benimde onaylandı 700 TL ama PTT kurum ödeme yerine gelmedi 1 aydır senin orda gözüküyor mu acaba ?

Basketmatik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,969
900
113
Yaw yardım çıksın diye yesilkart cikarttik yine red yiyor 😂

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
Bu doğalgaz yardımı benimde onaylandı 700 TL ama PTT kurum ödeme yerine gelmedi 1 aydır senin orda gözüküyor mu acaba ?
Valla hicbir fikrim yok sadece basvurdum oylece kaldı 2 aydır kombi acmıyordum az geliyor diye onemsemedim bu ay acdım bakalım 1 K gibi fatura gelir herhalde o zmn bunu denicem ne olacak ne kadarını karsılayacaklar

Harun6464

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
206
60
28
Ödemeler ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...