Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mete011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,268
800
113
bana geçen ay aynı kurum adı altında hem iban'a 500 yattı hem ptt karta 500 yatttı. anlam veremedim

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Daha önce red verilmişti bakalım 10 gündür degerlendirmede

Mete011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,268
800
113
bu paralar ne zaman yatacak pazartesi mi

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Beni niye reddediroyorlar anlamış değilim

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,716
5,747
113
Evet beyler hayirli olsun alanlara 450 600 arasi olan yardim 850 1250 olmus bilgi kesin ve net

SOSYAL YARDIM PARASI NE KADAR, AİLE DESTEK PAKETİ MİKTARI ARTTI MI?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Türkiye Aile Destek Programı’nın kapsamını genişlettiklerini belirterek, "Programımızdan daha fazla vatandaşımızın istifade etmesi için mevcut bütçemiz 15 milyar TL’ye 25 milyar TL ilave ederek programımızı genişletiyoruz. Bu doğrultuda 450 TL - 600 TL olan destek tutarımızı 850 - 1.250 TL’ye yükseltiyoruz” dedi.

Bakan Yanık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni sosyal yardım paketinin detaylarını paylaştı.
Bu haberi diyorsan yoktu şimdi baktım aynı degismemis.☺🙏🙏Kesin mi peki

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,733
44,736
113
Bu haberi diyorsan yoktu şimdi baktım aynı degismemis.☺🙏🙏Kesin mi peki
Naisl yok daha dun hurriyet gazetesinde okudum.simdide yazmaya usendim netten aradim buldum kopyala yapistir yapip buraya attim.sende gir netten araztir.ayrica bi dextek daha cikmis cocuk bilisim mi ne adi oda aylik 400mu neymis ayrica elektirik dogalgaz destegi vs dur sana link atimde bak

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,716
5,747
113
Naisl yok daha dun hurriyet gazetesinde okudum.simdide yazmaya usendim netten aradim buldum kopyala yapistir yapip buraya attim.sende gir netten araztir.ayrica bi dextek daha cikmis cocuk bilisim mi ne adi oda aylik 400mu neymis ayrica elektirik dogalgaz destegi vs dur sana link atimde bak
Tamamda onaylanmamistir onaylandı e devletten ödeme yerine bakınca fiyatın değişmesi lazım öyle oluyor daha 500 yazıyor onu diyorum bende

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,733
44,736
113
Tamamda onaylanmamistir onaylandı e devletten ödeme yerine bakınca fiyatın değişmesi lazım öyle oluyor daha 500 yazıyor onu diyorum bende
Bu arada onaylanmis bu ay benim yazidgim fiyatdan alicaksim nen oyle anladim.bize 600 yatmisti en yuksek oydu simdi 1250 yaticak demekki

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,716
5,747
113
Hmm hele dur bi para yatsin bakalim kac yaticak orda yaznai bosver sen 😉
Yok bak ben çocuk parası da alıyorum baktım geçen sefer yatmadan önce ödeme miktarı değişmişti.Yani ilk önce değiştiriyorlar sonra yaptırıyorlar.Ama inşallah bu defa senin dediğin olur ☺☺🙏🙏

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,733
44,736
113
Yok bak ben çocuk parası da alıyorum baktım geçen sefer yatmadan önce ödeme miktarı değişmişti.Yani ilk önce değiştiriyorlar sonra yaptırıyorlar.Ama inşallah bu defa senin dediğin olur ☺☺🙏🙏
Onada zam gelmis 😁 biz almiyoruz hanima solim onada bavursun.nasil basvurucak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...